Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''NA, PALAUK!''

Pr 2019-03-04 18:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
13.00 - 32.00
“Na, palauk!” legendiniai herojai atgis scenoje!

Kovo 4 dieną Klaipėdoje, Žvejų rūmuose vyks licensinio, sukurto mylimo filmuko motyvais „Na, palauk!“ didysis šou.

Pirmąkart scenoje atgis legendiniai, tik ekrane regėti filmuko herojai. Jie dainuos mylimas daineles, bendraus su vaikučiais. Jau legendine tapusi „Na, palauk!“ Vilko ir Zuikio istorija  pagaliau mūsų mieste!

Zuikio gyvenimas – tai ryškūs nuotykiai, linksmos istorijos, ištikima draugystė su kaimynais ir draugais. Bet Vilkas negali ramiai į tai žvelgti ir būtinai sugalvoja piktą niekšybę, norėdamas sugriauti šią Zuikio idilę. Kadangi vienas negali jos įgyvendinti, į pagalbą pasikviečia piktąsias jėgas. Taip spektaklyje pasirodo ir pikta ragana (Baba Jaga), kuri kaipmat pasiruošusi padėti Vilkui. Ji pasiūlo jam sandėrį, kuriame kiekvienas gaus savo dalį – ragana gaus brangenybes, apie kurias seniai svajojo, o Vilkui pavyks sugriauti Zuikio ir jo draugų – operos Divos Kiaulytės, mago fokusininko Katino, karštojo šokėjo Avino, dainuojančių šuniukų choro ir kitų, norinčių sušokti „Gulbių baletą“, planus

Ar pavyks Vilkui ši niekšybė? Ar ras Vilkas taip ilgai ieškotas raganos brangenybes? Visa tai sužinosite tik mūsų spektaklio sukūryje! Čia jūsų lauks linksmos istorijos, spalvingos dekoracijos, šokiai, gerai žinomos dainelės ir žinoma mielas Zuikis, kuriam būtinai prireiks vaikučių pagalbos!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''NA, PALAUK!'' Pr 2019-03-04 18:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 13.00 - 32.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Klaba: rusų k.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
VšĮ Reventis
Sporto 5-14 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta