Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė''

Š 2020-09-26 18:00 - S 2020-09-27 16:20
13.00 - 49.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Nuostabusis vaikų baleto spektaklis „Miegančioji gražuolė“ rugsėjo 26-ąją ir 27-ąją bus pristatytas Vilniuje!

Rugsėjo 26 d., 18 val. (šeštadienis) ir rugsėjo 27 d., 15 val. (sekmadienis), Vilniuje, jaukioje Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) salėje įvyks tikroji, ir suaugusiems, ir vaikams skirta didžiojo baleto meno šventė! Puikųjį baleto spektaklį „Miegančioji gražuolė“ pristatys viena geriausių pasaulyje baletų mokyklų Vežnovec, sukurta Marinos Vežnovec – Didžiojo operos ir baleto teatro prima balerinos.

Šios baleto mokyklos spektakliai jau buvo pristatyti sėkmingai Vilniuje, kur vaikai ir jų tėvai patyrė neįtikėtiną malonumą nuo spektaklio. Po ilgo ir kruopštaus darbo, žiūrovų ir reiklių kritikų bei ekspertų, pripažintas geriausiu spektakliu – „Miegančioji gražuolė“, bus pristatytas Vilniaus publikai visu savo stulbinančiu grožiu.

Viso pasaulio mėgstamas baletas pagal užburiančią Čaikovskio muziką buvo adaptuotas vaikų, rimtai besimokančių klasikinę choreografiją, atlikimui. Spektaklio premjera įvyko 2013 metų spalį ir iš karto buvo pastebėta baleto meno profesionalų.

Spektaklyje dalyvauja 48 moksleiviai. Pačioms mažiausioms balerinoms – 4 metai. Solines partijas atlieka vaikai, pasiekę aukštų rezultatų savo atkaklaus darbo ir užsispyrimo dėka. Dauguma jų turi tarptautinių konkursų nugalėtojų vardus.

Kiekvienais metais pastatymas tampa vis tobulesnis. Baleto choreografija – vis labiau sudėtinga,  auga atlikėjų meistriškumas. Atsinaujina kostiumai ir dekoracijos.

Baletas stebina atlikėjų gausa ir jų profesionalumu. Visi artistai šoka dvasingai, siekdami ne tik nepriekaištingai atlikti visus baleto „pa“, bet ir atskleisti scenoje savo personažo charakterį. Spektaklyje daug įvairiausių vaidmenų – Princas ir Princesė, Alyvų Fėja su savo svita, Judrumo, Dosnumo, Švelnumo ir Drąsumo Fėjos, Katinas ir Katytė, Raudonkepuraitė ir Vilkas, Mėlynoji paukštė. Vaikai vaidina kaip tikri artistai.

Nuostabi P. I. Čaikovskio muzika, ryškios dekoracijos, gražūs kostiumai, įdomus pasakos siužetas sukuria scenoje tikrai stebuklingą atmosferą.

Spektaklis reguliariai pristatomas viso pasaulio publikai ir visada jį lydi anšlagai. Baleto mokyklos specialistai pažymi aukštą pastatymo lygį ir unikalumą – klasikinį baletą atlieka vaikai.

Jus ir Jūsų vaikus pasitiks profesionalūs animaciniai personažai, kurie sukels geras emocijas prieš spektaklį ir suteiks galimybę su jais nusifotografuoti prie foto sienos. NEVĖLUOKITE!

Su malonumu kviečiame visą Jūsų šeimą į vaikų baletą! 

Bilietai į spektaklį „Miegančioji gražuolė“

rugsėjo 26-ąją 18 val. ir rugsėjo 27-ąją 15 val. sostinės Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) scenoje

parduodami visose Bilietai.lt kasose.  

Informacija apie bendradarbiavimą: +370 671 76 502

Renginiai
Renginių nerasta
Pirkti bilietą (Perkeltas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė'' (Perkeltas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė'' Šokio teatras, Vilnius 13.00 - 49.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė'' (Perkeltas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė'' Šokio teatras, Vilnius 13.00 - 49.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti