Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) (Vilnius) LAIMĖ YRA LAPĖ

S 2020-05-03 12:00 - S 2020-09-20 14:00
Vaidilos teatras, Vilnius

KEIČIASI KONCERTO DATA

Atsižvelgiant į dėl COVID-19 susiklosčiusias aplinkybes, kovo 15 d., balandžio 5 d. ir gegužės 3 d. Vaidilos teatre, Vilniuje, turėjęs įvykti spektaklis LAIMĖ YRA LAPĖ yra perkeliamas į rugsėjo 20 d. 14:00 val. ir 17:00 val.

 

INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS

Bilietus į kovo-gegužės mėn. Vaidilos teatre, Vilniuje, turėjusį įvykti spektaklį turintys pirkėjai, norintys pasikeisti bilietus į naujus, turi užpildyti formą: http://bit.ly/LYLkeitimasVilnius  pasirenkant tinkamiausią spektaklio laiką. Užpildyti formą galima iki 2020 m. rugsėjo 17 d. Bilietų turėtojams rugsėjo 17-18 d. bus priskirti ir išsiųsti nauji, atitinkamos vertės, bilietai. 

 

Bilietų turėtojai, kurie tuo metu negalės dalyvauti renginyje iki 2020 m. rugsėjo 17 d. turi kreiptis į organizatorių el. paštu bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios arba didesnės vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Kuponui netaikomi jokie mokesčiai. Turint kuponą ir nepanaudojus jo per 12 mėn. nuo išdavimo datos žiūrovas gali kreiptis į organizatorių dėl pinigų grąžinimo. 

---

Dar ryškesnis, spalvingesnis ir žaismingesnis spektaklis vaikams ir visai šeimai „Laimė yra lapė” sugrįžta į Vilnių, Vaidilos teatrą! Pasinerkite į nuostabiosios Lapės ir berniuko Povilo vaizduotės pasaulį kartu! 

Spektaklyje vaikams ir visai šeimai „Laimė yra lapė“, pagal to paties pavadinimo E. Daciūtės ir A. Kiudulaitės knygą, pasakojama istorija, vertybės sujaudins ne tik mažą, bet ir didelį. Galbūt ne vienas, pamatęs spektaklį, susimąstys, o kokia jo laimės spalva? O gal berniuko, mamos, tėčio, lapės personažuose atpažins save ar savo artimą?

Tie, kas jau skaitė knygą, turės puikią galimybę palyginti knygos personažus su juos vaidinančių aktorių sukurtais veikėjais, na o tie, kurie su Povilu ir Lape susipažins pirmą kartą, turės tikrą džiaugsmą akims ir sielai. Spektaklis „Laimė yra lapė" - dar viena beprotiškai tikra istorija apie draugystę ir jos ištikimus palydovus - dosnumą, praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą.

 

Režisierius, inscenizacijos autorius: Mantas Verbiejus 

Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Liuka Songailaite 

Muzikinis apipavidalinimas: Jonas Krivickas 

Vaidina: Daiva Rudytė, Paulius Valaskevičius, Jonas Krivickas

 
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeltas) (Vilnius) LAIMĖ YRA LAPĖ S 2020-05-03 12:00 Vaidilos teatras, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 1 val. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Akreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Vaidilos teatras
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Baleto teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 - 52, Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Įmonės kodas: 302629386
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeltas) (Kaunas) LAIMĖ YRA LAPĖ Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeltas) (Kaunas) LAIMĖ YRA LAPĖ - Kauno Kultūros Centras, Kaunas
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (Perkeltas) (Kaunas) LAIMĖ YRA LAPĖ Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeltas) (Kaunas) LAIMĖ YRA LAPĖ - Kauno Kultūros Centras, Kaunas
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (Perkeltas) (Vilnius) LAIMĖ YRA LAPĖ Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeltas) (Vilnius) LAIMĖ YRA LAPĖ - Vaidilos teatras, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!