logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams

A 2024-07-30 19:00
Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga

 PREMJERA  „Dr. Dolitlio istorija“

spektaklis – fantazija pagal Hju Loftingą

   Kažkada, jau primirštais laikais, gyveno keistas daktaras, tapęs labiausiai pasaulyje žinomu gyvūnų gydytoju… Apie jį parašytos knygos, kuriami filmai, o dabar jo istorija atgyja mūsų teatro spektaklyje vaikams – mažiems ir dideliems!

   Taigi, keliausime į Dr. Dolitlio namus, kuriuose gyvena ne tik krokodilas Krokoko, bet ir kiaulė Kriu - kriu, pelėda Tu - tū, šuo Vipas, papūga Polinezija ir net beždžionėlė Čiči. Kiekvienas su savo charakteriu, keistenybėmis ir išdaigomis… Tokiuose namuose būna labai linksma! Bet pirmiausia, kartu su daktaru, žiūrovams teks išmokti gyvūnų kalbą, kitaip nieko nesupras! Neišsigąskite – tai visai nesunku. O kokių nepaprastų nuotykių visi patirsime keliaudami į Afriką -  teks ir jūromis su delfinais plaukti, ir Afrikos džiunglėmis keliauti, ir princą Bumpą sutikti, ir net pamatyti urvinių žmonių istoriją… Sužinosime, kodėl susirgo beždžionės Afrikoje ir kaip daktaras Dolitlis jas išgydė... O ar žinote, kas yra Stumk – Trauk?  Ateikite į spektaklį ir sužinosite!

   Smagi, linksma, nuotaikinga Dr.Dolitlio istorija moko mus meilės gyvūnams, skatina su humoru žvelgti į supantį pasaulį, ieškoti išeičių iš sunkių situacijų, ugdo norą pažinti naujus dalykus ir, be abejo, suteikia daugybę teigiamų emocijų! Nerkime į nuotykius su Dr. Dolitliu !!!

Trukmė – 50 min.

Spektaklis skirtas visai šeimai.

Bilietus iš anksto galima įsigyti teatro "Avilys" pramogų pievelėje Meilės al. (prie Jūratės ir Kastyčio skvero), rezervuoti tel. 8 608 52961, arba įsigyti renginio vietoje 1 val. prieš spektaklį.

Vietų skaičius ribotas!

Atsiskaityti kortele nėra galimybės. Atsiprašome.

www.teatrasavilys.lt
Informacija telefonu: +370 608 52961
FB paskyra: https://www.facebook.com/avilys.teatras/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams A 2024-07-30 19:00 Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga 10.00 - 12.00
Renginys PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams
Data / Laikas A 2024-07-30 19:00
Renginio vieta Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
Kaina 10.00 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 
Durys atidaromos: 15min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 50min
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: Lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: Senjorams, neįgaliesiems, perkant 4 ir daugiau bilietų


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Viešbutis PALANGOS VĖTRA
Daukanto g. 35 Palanga Lietuva
Organizatorius
Renginių platforma, VšĮ
Švitrigailos g. 11K-109 Vilnius
vadyba@teatrasavilys.lt / +37060852961
Įmonės kodas: 304123448
Renginys PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams
Data / Laikas A 2024-07-30 19:00
Renginio vieta Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
Kaina 10.00 - 12.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Džiugena ir Rūgena | Interaktyvus emocijų ugdymo spektaklis Džiugena ir Rūgena | Interaktyvus emocijų ugdymo spektaklis Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
Pirkti bilietą Arklio Dominyko meilė | Spektaklis šeimai pagal V.V.Landsbergį Arklio Dominyko meilė | Spektaklis šeimai pagal V.V.Landsbergį Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
Pirkti bilietą Nutikimai žvejelio Lipnikėlio | Spektaklis detektyvas vaikams Nutikimai žvejelio Lipnikėlio | Spektaklis detektyvas vaikams Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
Pirkti bilietą Džiugena ir Rūgena | Interaktyvus emocijų ugdymo spektaklis Džiugena ir Rūgena | Interaktyvus emocijų ugdymo spektaklis Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti