Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šunyčiai skuba į pagalbą | Lietuvių kalba

Š 2018-11-10 15:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
10.00 - 25.00
Interaktyvus teatro spektaklis "Šunyčiai skuba į pagalbą"

Tai ne paslaptis, kad animacinis serialas "Šunyčiai skuba į pagalbą" vienas iš labiausiai mylimų serialų vaikų visame pasaulyje.

Jauni žiūrovai, tiek berniukai, tiek mergaitės labai mėgsta pasakas ir magiją. O kas atsitiks, jei animacinio serialo "Šunyčiai skuba į pagalbą" herojus perkelsime į pasaką? Tikriausiai geresnę dovaną mūsų vaikams būtų sunku sugalvoti!

Be savo talento, jie stengiasi padėti kitiems, niekada nelieka abejingi kitų bėdoms, Komandos "gelbėjimo šuniukai" herojų atsiveria nauji kūrybiniai sugebėjimai!

Tačiau, norint įtvirtinti naują talentą, jiems reikia sunkiai dirbti ir kovoti su visomis kliūtimis, kurios pasitaikys kelyje. Norėdami išlaikyti savo pažadą ir pasiekti šį tikslą, šuniukai turės daug ko išmokti: įveikti savo baimes, nenustoti tikėti savimi, veikti, ir, žinoma, tikėti stebuklais. Tačiau gelbėtojai nežinojo, kad vieną dieną jiems patiems bus reikalinga pagalba. Ir jie buvo nustebę, kai sužinojo, kad skleidžiamas gėris grįžta gerumu.

Teatro spektaklis vaikams apie tarpusavio supratimą, bendradarbiavimą, kuriame bus cirko elementų, choreografija, kupina spalvingų interaktyvių pasirodymų. Visa tai sukuria gerą atmosferą, o nuoširdūs herojai nepalieka abejingų širdžių!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šunyčiai skuba į pagalbą | Lietuvių kalba Š 2018-11-10 15:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 10.00 - 25.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Julian Tkačiov
Julian Tkačiov
Kuršių g. 2 Vilnius