Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vaikiškas spektaklis nuotykiai LEGO mieste

K 2018-04-19 18:00
Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys
"Nuotykiai LEGO mieste"

Didžiulės pripučiamos dekoracijos, kokybiškos žmogaus dydžio lėlės, interaktyvios užduotys, įdomus siužetas ir profesionalus scenarijus.

"Lego mieste" šiandien tikra šventė, visi gyventojai rengiasi švęsti! Miesto gyventojai pakvietė savo draugus į šventę. Emmett ir Lusi - geriausi draugai, jie paruošė miestui gražų vakarėlį. Tačiau nespėjo užpūsti žvakių torte, kai staiga užgeso šviesa, tamsiosios jėgos įsiveržė į vakarėlį ir pagrobė Lusi.

Emettui teko įveikti daugybę sunkumų ir išbandymų su savo draugais, kad išgelbėtų Lusi. Jam į pagalbą atskubėjo Lego miesto gyventojai, nepriekaištingi ninjago ir šventės svečiai - robotai transformeriai. Jiems teko kovoti su blogio jėgomis.
Norėdami išgelbėti Lucy, Emmetas, turintis gerą ir sąžiningą širdį, įsimylėjęs Lusi, turėjo susidurti su pagrindiniu pagrobėju. Emmettas jam metė iššūkį ir laimėjo, jo nuoširdumo ir draugų dėka.
Galiausiai, Lusi vėl kartu su Emmetu, o Lego miestas tampa įdomiausiu ir linksmiausiu miestu!!!

Amžiaus grupė: 0+
Vienas vaikas iki 3 metų kartu su suaugusiuoju nemokamai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Vaikiškas spektaklis nuotykiai LEGO mieste K 2018-04-19 18:00 Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~17:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Organizatorius
Julian Tkačiov
Julian Tkačiov
Kuršių g. 2 Vilnius
Įmonės kodas 38707301536
PVM kodas LT100011377313