logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS

Š 2023-06-03 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga

VISKAS! Užteks šalti – griebkim GYVENTI!

Ledai tirpsta, gamta bunda.. Iš urvų lenda barsukai, po žiemos miego keliasi lokiukai.. Iš šiltųjų kraštų grįžta sparnuoti keliauninkų būriai, viskas aišku... jau laikas KEISTI KAILĮ tikrai.

Teatras KITAS KAMPAS – vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje, kviečia į KARŠČIAUSIĄ improvizacijos šou VASAROS GERO JUOKO DOZĖ!

„Gero juoko dozė“ –  tai unikalus, kiekvieną kartą vis kitoks improvizacijos pasirodymas, kurį aktoriai kuria kartu su žiūrovais čia ir dabar.

Improvizacijos meistrai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė be scenarijaus ir pasiruošimo improvizuoja ir transformuoja net ir neįtikėtinai nerealius publikos pasiūlymus į realias situacijas, save į nenuspėjamas ar neegzistuojančias būtybes ir personažus, o rutinos kupiną kasdienybę į spalvingą Gyvenimo šventę.

„Jei gebi transformuotis iš Bružo į baleriną, iš Chuck Norriso į falafelį, iš kailiuotos meškos į grakščią gulbę – tai sugebi būti lankstus, sugebi būti visoks. Dabartinis gyvenimas iš mūsų to reikalauja kasdien. Vienas pagrindinių reikalavimų šiais laikais – tai sugebėti pasirūpinti savimi ir rūpesčių kupiną tikrovę nors trumpam transformuoti į Gyvenimo šventę. Atsipalaiduoti. Pasidžiaugti. Atsigriebti. Pasijuokti. ŠVĘSTI“, – sako teatro KITAS KAMPAS vadovas ir nuotaikingo gyvenimo entuziastas Audrius Bružas bei jo draugas, teatro meno vadovas ir improvizacijos guru Kirilas Glušajevas.

Transformuokime žiemą į vasarą, kailį į odą, vargą į juoką. Pasileiskime į gyvenimo šventę ir atidarykime vasaros sezoną kartu birželio 3 d. Palangoje, Palangos koncertų salėje, Vasaros Gero Juoko Dozėje.

Aprangos kodas: išsinėręs iš kailio/ be kailio/ pakeitęs kailį.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS Š 2023-06-03 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga 20.50 - 35.50
Renginys VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS
Data / Laikas Š 2023-06-03 19:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 20.50 - 35.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreipkitis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Improvizacijos teatras, VšĮ
V.Grybo g. 34-103 Vilnius
teatras@kitaskampas.lt/+37067348278
Įmonės kodas: 302576211
Renginys VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS
Data / Laikas Š 2023-06-03 19:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 20.50 - 35.50
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Gero juoko dozė. Teatras KITAS KAMPAS Gero juoko dozė. Teatras KITAS KAMPAS Teatras Kitas kampas kavinė-baras, Vilnius
Išparduota Gero juoko dozė. Teatras KITAS KAMPAS IšparduotaIšparduotaGero juoko dozė. Teatras KITAS KAMPAS Teatras Kitas kampas kavinė-baras, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti