Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Viliam Klimaček ''SUPERMARKETAS''

Š 2017-01-14 18:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kaunas
Įvykęs renginys
SUPERMARKETAS
Vertė – Andrius JEVSEJEVAS
Režisierius  – Alius VEVERSKIS
Dailininkas – Sergėjus BOCULLO
Video projekcijų autorius – Tomas KALINAUSKAS

Vaidina:
Vytautas GASILIŪNAS
Janas – Jonas BARANAUSKAS
Eva – Edita NICIŪTĖ
Anna – Alma MASIULIONYTĖ
Peteris – Petras VESLOVAS
Karina – Gabrielė ANIČAITĖ, Simona BLADŽENAUSKAITĖ

„Dieną, kurią nebuvote apsipirkti, laikykite prarasta“,- taip prasideda slovakų dramaturgo Viliamo Klimačeko pjesė „Supermarketas“. Tačiau tai nėra pasakojimas apie apsipirkimo įpročius ar besaikį vartojimą. Spektaklio kūrėjai nė iš tolo neprimena moralistų, niekinančių tuos, kuriems savaitgalį apsilankymas prekybos centre pakeitė išvykas į gamtą. Ir pjesės autoriui V.Klimačekui, ir režisieriui A.Veverskiui rūpi kiti mūsų dienų iššūkiai. Supermarketas yra vieta, kur susitinka šios istorijos herojai. Prekybos centro labirintuose klaidžioja penki personažai, pasiklydę savo gyvenimo džiunglėse, praradę tikruosius ryšius su artimaisiais ar vertybinius atramos taškus. Pardavėja, vėliau tapusi prostitute, prarandantis šeimą vadybininkas, aktorė, garsinanti muilo operų serialus, apsaugos darbuotojas, buvęs saugumietis, vėžiu serganti reklaminių tekstų skaitytoja – visi jie tarsi liūdni klounai, desperatiškai mėginantys užpildyti savo gyvenimo netektis ir pasinaudoti jiems siūlomu šansu, nuolaida, akcija. Spektaklio režisierius teigia, kad, visų pirma, tai yra socialinė drama apie prarastus ryšius tarp tėvų ir vaikų, tarp kartų ir tarp laikmečių. Supermarketas čia nėra vien buitinė veiksmo vieta, bet talpi metafora. Visi išpardavimai, akcijos, nuolaidos šiame pasakojime yra dvasiniai dydžiai, o tikrieji nuostoliai – šių dienų žaizdos ir traumos: susvetimėjimas, nemokėjimas kalbėti ir susikalbėti. Blizgių paviršių ir brangių vitrinų fone, spalvingame supermarketo pasaulyje, siūlančiame neribotas galimybes, veriasi skaudus likimų dugnas ir žmogiškos aklavietės.

V.Klimačeko pjesėje yra viskas, ko reikia gerai intrigai – meilė, seksas, prostitucija, narkotikai, neištikimybė ir tai, dėl ko ši intriga nevirsta banaliu trileriu – gili ironija ir provokuojantis humoras. „Einate nusipirkti kramtomosios gumos, o išeinate su mikrobangų krosnele. Žmonės grįžta apsipirkę, o namie įtampą malšina seksu. Trisdešimt trys procentai visų pastojimų vyksta po apsilankymų supermarketuose!“- pasakoja pjesės herojus.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Viliam Klimaček ''SUPERMARKETAS'' Š 2017-01-14 18:00 Kauno miesto kamerinis teatras, Kaunas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~2:20
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 20% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kęstučio g. 74A, Kaunas Lietuva
Organizatorius
Kauno miesto kamerinis teatras
Kęstučio g. 74A Kaunas