logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

VKT | Spektaklis ''Detektyvinė Kalėdų istorija''

Š 2022-12-17 16:00 - S 2022-12-18 13:00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Pasiruoškite neįprastam Kalėdiniam detektyvui! Kartu narpliosime labai painią istoriją  ir jei mums gerai seksis, sulauksime paties Kalėdų senelio!

Vaidina:

Tadas Gudaitis, Paulius Valaskevičius, Zigmantas
Baranauskas, Sima Tarvydaitė.
Spektaklio atmosferą palaiko – garso režisierė – Deimantė Ponelytė
Nepasiklytis tamsoje padeda – šviesų operatorius – Maksimas Semionovas

Kalėdos.. Žiemos šventė, kuri sukviečia prie vieno stalo mėgstamus ir nelabai mėgstamus giminaičius, kai valgomi skaniausi ir keisčiausi patiekalai, o svarbiausia, po eglute atsiranda taip ilgai lauktos ir svajotos dovanos.

O ar gali Kalėdos neateiti? Juk kažkas tikrai turi dirbti ištisus metus ir rūpintis, kad į tiek, po visą pasauly išsibarsčiusių namų ir daugiabučių ateitų kalėdinis džiaugsmas. Ne, tikrai nesakome, kad ir jūs visai nieko nedarote ir tik laukiate Kalėdų. Tikrai ne. Bet! Yra nematomi pagalbininkai. Tikrai yra. Nematomi? O! Na, ne visai nematomi, nes jei būtų visai nematomi, tai nematytų viens kito. O jei nematytų viens kito, tai nieko negalėtų daryti ir niekas neįvyktų. Painu? O jei dar painiau? Jei staiga nustotų snigti, jei dovanų pristatymo sistema užstrigtų, jei liktų tik keisti pėdsakai? Kas turi nutikti, kad šventė neateitų ir Kalėdos taptų Liūdnėdom?

 

Renginiai

Renginių nerasta
Pirkti bilietą VKT | Spektaklis ''Detektyvinė Kalėdų istorija'' VKT | Spektaklis ''Detektyvinė Kalėdų istorija'' Vilniaus Kamerinis Teatras, Vilnius 11.00 - 13.00
Pirkti bilietą VKT | Spektaklis ''Detektyvinė Kalėdų istorija'' VKT | Spektaklis ''Detektyvinė Kalėdų istorija'' Vilniaus Kamerinis Teatras, Vilnius 11.00 - 13.00
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti