Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VMT garsų spektaklis | Kelionė be bagažo

Š 2017-01-14 14:00
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, repeticijų salė, Vilnius
Įvykęs renginys
Garsų spektaklis „KELIONĖ BE BEGAŽO“

Režisieriaus Balio Latėno sukurtas garsų spektaklis „Kelionė be bagažo“ tai ne tik originali meninė išraiška, bet ir tam tikrų fizinių žmogaus galimybių ir talento sintezė. Spektaklio tikslas – aktorių kuriamais garsais išlaisvinti ir sužadinti žiūrovo vaizduotę ir pakviesti jį pakeliauti per skirtingas veiksmo vietas, laiką, atmosferas. Vilniaus kolegijos Menų fakulteto diplomantės, dalyvaujančios šiame projekte, akcentuoja, kaip svarbu yra įdėmiai klausytis aplinkos ir tai perteikti savo kūnu, kartu jį pažinti iš naujo – kaip instrumentą. „Norime pažadinti žmonių vaizduotę, norime, kad jie pasivaikščiotų po savo smegenų kambarius. Įdomiausia, kad išėję iš to paties spektaklio žmonės pasakoja visiškai kitus dalykus, kuriuos jie girdėjo ir įsivaizdavo“, – teigia spektaklio „Kelionė be bagažo“ kūrėjai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
VMT garsų spektaklis | Kelionė be bagažo Š 2017-01-14 14:00 Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, repeticijų salė, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacijaDurys atidaromos: 13:45
Vaikai nemokamai neįleidžiami.

Spektaklis vyksta repeticijų salėje
Nuolaidos netaikomos
Renginio trukmė:
40 min.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Gedimino pr. 22 Vilnius Lietuva
Organizatorius