Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VMT spektaklis vaikams ''BRANGUSIS ATRAKCIONŲ PARKO DĖDE !''

S 2016-10-23 12:00 - S 2016-11-27 23:59
2.98 - 7.00
„BRANGUSIS ATRAKCIONŲ PARKO DĖDE!“
I dalies spektaklis
Režisierė – Olga Lapina
Scenografas, kostiumų dailininkas – Marijus Jacovskis
Muzikinės dalies vadovas - Artiom Tulčinskij
Vaidina: Edmundas Mikulskis, Jokūbas Bareikis, Vytautas Rumšas (jaun.), Kirilas Glušajevas, Ilona Kvietkutė/Agnė Šataitė
PREMJERA - 2012 m. lapkričio 4 d.
Spektaklio trukmė 55 min.
Vilniaus Mažasis teatras kviečia mažuosius (3 - 11 m.) žiūrovus. Šį kartą svečiuose - praėjusių metų Auksinio scenos kryžiaus už spektaklį vaikams laureatė Olga Lapina. Jaunąją režisierę premjerai įkvėpė skandinavų literatūra, kuri jai imponuoja atmosferiškumu, ryšiu su gamta, jos gebėjimu atskleisti vaikų mąstymo mechanizmus: „Ji kupina įvairių žmogiškų santykių atspalvių, nebijo ne „vaikiškų“ temų, tokių kaip mirtis, vienatvė, išdavystė. Tokiose temose slypi milžiniškas potencialas teatrui.“.
Spektaklis pasakos apie atrakcionų parke nuobodų darbą dirbantį Dėdę. Mažai su kuo bendraujantį, linksmybių ir triukšmo ne itin mėgstantį herojų nuolat supa grojantis, šokantis ir dainuojantis giminaičių būrys. Kaip šioms dviems pusėms surasti bendrą kalbą? Kaip uždarajam dėdei atsikratyti savo susikaustymo? Kaip linksmajam būriui išmokti jį priimti tokį, koks jis yra?
Apie visa tai spektaklyje „Brangusis atrakcionų parko dėdė“ kartu su režisiere kalba, judesiu ir muzika svarstys aktoriai: Edmundas Mikulskis, Jokūbas Bareikis, Vytautas Rumšas (jaun.), Kirilas Glušajevas ir Ilona Kvietkutė. Jiems taip pat talkins scenografas Marijus Jacovksis bei muzikinės dalies vadovas Artiom Tulčinskij.
Spektaklis skirtas 3 – 11 metų vaikams.
 
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai