Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žirgų šou APASSIONATA

Š 2019-03-16 16:00 - S 2019-03-17 23:59
20.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Žirgų šou „Apassionata“ pasirodymai neįvyks: skelbiamas bilietų grąžinimas

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ atstovai informavo, kad Lietuvoje surengti gastrolių pasirodymus neturi galimybės. Buvo tikimasi, kad Kaune kovo 16-ą ir 17-ą dienomis planuoti du pasirodymai įvyks nauju laiku. Žirgų šou „Apassionata“ anksčiau planuotus pasirodymus ketino perkelti ne tik Kaune, bet ir Miuncheno, Diuseldorfo, Niurnbergo ir Kelno miestuose. Iš viso į nauju laiku turėjo vykti net 13 pasirodymų.

Deja, dėl techninių priežasčių to padaryti nepavyks ir šou Lietuvoje neįvyks. Penktadienį (gegužės 10 d.) pradedamas bilietų grąžinimas, kuris vyks iki birželio 10 d. imtinai.

Klientams, bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele ir „Nordea“), pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų gegužės 31 dienos.

Klientus, kurie bilietus pirko kasose arba internetu ir atsiskaitė kreditinėmis kortelėmis (arba mokėjo iš „Nordea“ banko sąskaitos), prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Kasose pirkti bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui būtina pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34883).

Kasos, kuriose galima grąžinti bilietus:

 • „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
 • VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
 • Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
 • Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
 • „Švyturio” arena, „Bilietai.lt“ kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
 • „Klaipėdos koncertų salė”, Šiaulių g. 36, Klaipėda
 • „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
 • Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
 • Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
 • Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
 • Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai


Stebuklingas žirgų šou „Apassionata“: https://www.youtube.com/watch?v=GrcRrkF5vUc

Analogų pasaulyje neturintis stebuklingas žirgų šou „Apassionata“ garsėja unikaliais žirgų, jojikų ir akrobatikos meistrų pasirodymais. Naujos šou programos „Apassionata“ istorija žiūrovus nukelia į 1900 m. Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykusią pasaulinę mugę. Istoriniuose Žiulio Verno romanuose įkvėpimo ieškojęs šou „Apassionata“ kūrybos direktorius Holgeris Ehlersas šįkart pasakoja apie studentą Klodą, kuris patiria daugybę nuotykių keliaudamas dirižabliu „Sfarosu“, kol atranda savo gyvenimo aistrą – žirgus. Devynios žirgų komandos kuria aukščiausio meninio lygio scenas, pasakosiančias begalinę žmonių ir žirgų meilės istoriją.

Naujasis šou yra pati ambicingiausia „Apassionata“ kūrėjų programa, kurioje žiūrovai regi net 65 žirgus. Dėmesio centre atsidurs 16-os pačių gražiausių veislių žirgai ir visame pasaulyje žinomi jojikai. Žiūrovai pirmąkart mato publikos numylėtinius: garsųjį Alejandro Barrionuevo iš Ispanijos, Kerstin Brein ir jos keturis išskirtinius fryzų veislės žirgus iš Austrijos, pasaulinę premjerą dovanojantį Miguelį iš Čekijos ir jo drąsiąją asistentę Kim, visus linksminantį smarkuolį olandų šaltakraujį žirgą Hermanną ir jo raitelį Viktorą Kirką iš Moldovos, taip pat kitas šou žvaigždes iš Prancūzijos, Olandijos ir Vokietijos.

Stebuklingame „Apassionata“ pasaulyje raiteliai ir žirgai kuria stulbinantį ir netikėtumų pilną šou. Fantastiška studijos „Pixomondo“ animacija, specialūs lazerių efektai ir fejerverkai praplečia žirgų šou erdves. Žiūrovai pasineria į įspūdingą ir įdomų žirgų pasaulį. Įtikinama Sándoro Rómanso choreografija ir Holgerio Ehlerso kompozicijos apjungia šį šou į nepakartojamą pramogą visai šeimai. Publiką stulbina meistriškas sudėtingas jodinėjimas, linksmi intarpai, ryškūs spalvingi kostiumai ir puiki atmosfera.

Holgeris Ehlersas jau kelerius metus lydi „Apassionata“. 2009 metais jis tapo kūrybos direktoriumi ir sukūrė daugybę ankstesnių šou. Tai jo indėlis yra sėkmingi „Svajonių kino“, „Veidrodžio užkalbėjimo“ ar „Sapnų laiko“ pastatymai. Šių šou garso takeliai net dvylika kartų tapo auksiniai ir tris kartus platininiai.

„Apassionata“ šou faktai ir skaičiai

... daugiau kaip 65 žirgai ir raiteliai.

... 130 tonų smėlio ir pjuvenų, todėl šou turi tvirtą pagrindą.

... 9 puspriekabės ir 5 arklių transporteriai, kad šou būtų galima rodyti keliaujant.

... 180 efektų ir judančios šviesos išryškina kiekvieną detalę, jaudina ir neramina žiūrovą.

... žiūrovą stulbina 200 kvadratinių metrų vaizdo ekranas.

... visą parą 102 darbuotojai užtikrina, kad kiekvieną vakarą žiūrovą pasiektų šis stebuklingas sapnas.

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet surengsiantis pasaulinę šlovę pelniusių vokalo virtuozų „Naturally 7“ koncertą Vilniuje, Kazimiero Likšos koncertų turą didžiuosiuose šalies miestuose, internetą sprogdinančios grupės „Little Big“ šou, legendinės grupės „Genesis“ gitaristo Steve Hackett pasirodymą sostinėje, išskirtinį Sting geriausių dainų turo „My Songs“ koncertą Kaune, Trakų pilyje vyksiantį Katie Melua geriausių dainų turo pasirodymą, Obuolių saloje griaudėsiantį atsinaujinusį Radistų festivalį „Betsafe Radistai Village 2019“, Trakuose vyksiantį „Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą „Symphony“ bei „Siemens“ areną Vilniuje sudrebinsiantį „Daddy Was A Milkman“ megakoncertą.Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginiai
Renginių nerasta
Pinigų grąžinimas (Atšauktas) Žirgų šou APASSIONATA Pinigų grąžinimasPinigų grąžinimas(Atšauktas) Žirgų šou APASSIONATA Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pinigų grąžinimas (Atšauktas) Žirgų šou APASSIONATA Pinigų grąžinimasPinigų grąžinimas(Atšauktas) Žirgų šou APASSIONATA Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti