Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

URALSKIE PELMENI

A 2019-02-05 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
35.00 - 90.00
“Uralskije Pelmeni” pagaliau pasirodys Vilniuje!

Vienas populiariausių jumoro šou „Uralskije Pelmeni“ pirmą kartą atvyksta į Lietuvą. Todėl trupė paruošė ypatingą programą „Izbrannoje“, kurioje sukaupti patys geriausi per visą gyvavimo laikotarpį sukurti šou numeriai. Juos mūsų žiūrovai išvys vasario 5-ją „Compensa“ koncertų salėje! Vilniuje pasirodys ryškiausi trupės dalyviai: Dmitrij Brekotin, Sergej Isajev, Maksim Jarica, Sergej Jeršov, Sergej Kalugin, Ilana Dyldina, Ksenija Koreneva, Roman Postovalov.

Sergejus Isajevas: Tai, kad pagaliau atvykstame pas Jus – labai džiuginantis ir kartu jaudinantis įvykis! Mes labai atsakingai kūrėme programą, atsižvelgdami į specifiką. Bet visumoje, esame įsitikinę, kad mūsų žiūrovas, net gyvendamas kitoje šalyje, išsaugojo tą “firminį”, visiems suprantamą jumoro jausmą, kuris reiškia, kad koncerte bus puiki nuotaika”

Programa, kurią parodys “Uralskije Pelmeni” – tai publikos mėgstami numeriai apie viską, kas sukuria gerą nuotaiką, aktualu žmogui, nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje jis gyvena. Tai linksmos miniatiūros, juokingos situacijos darbe, parduotuvėje, atostogų metu.  Žiūrovai Lietuvoje išvys ir naujai sukurtas miniatiūras, kurių niekada neregėjote nei televizijos ekrane, nei You Tube kanale.

Sergeje Jeršov: Kokio žiūrovo mes laukiame Vilniuje? Iš tikrųjų aš manau, kad jis nelabai skirsis nuo publikos, kurią mes sutinkame Rusijoje, kurioje į mūsų koncertus atvyksta tiesiog šeimomis. Žinant, kiek metų egzistuoja mūsų šou, galime teigti, jog šeimos drauge su mūsų “Uralskije Pelmeni” ir išaugo. Ne veltui mus jau vadina “liaudies šou”.

O dar “Uralskije Pelmeni” recepte yra vienas slaptas ingredijentas, kuris sukuria tiesiog euforiją. Ištikimi gerbėjai jį vadina “LIAPY”. Tai improvizacijos, kurios neišvengiamai iškyla šou metu, ir paverčia jį gyvu ir įsimintinu!

Dmitrij Brekotkin: Jūs – Lietuvoje, šou „Uralskije Pelmeni“ – Lietuvoje. Ką gi tai reiškia, ką? Reiškia – jog reikia būtinai susitikti! Visi tie kasdieniai „susirašysim-susimatysim-susiskambinsim“ ... nieko nereikia! Reikia tiesiog nusipirkti bilietą ir ateiti į koncertą. Laukiame Jūsų!”
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
URALSKIE PELMENI A 2019-02-05 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 35.00 - 90.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Reventis
Sporto 5-14 Vilnius