logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Vilnius) Kalėdinė pasaka vaikams MIKALOJAUS SAPNAS

Š 2023-12-16 11:00
Valstybinis ansamblis LIETUVA, Vilnius

Kalėdinė pasaka vaikams

MIKALOJAUS SAPNAS

Liudo Jakimavičiaus pasakos „Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo“ motyvais

Visi tarsi susitarę – Kalėdos stebuklų metas. O kas, jei taip laukiamas stebuklas neįvyksta? Kas, jei gauta dovana nedžiugina, o planai per patį švenčių įkarštį ima ir sugriūva – puodai svyla, darbai neatsitraukia, dar ir pūga už lango kyla, neleidžianti atvykti jūsų artimiesiems?

Ansamblis „Lietuva“ mažuosius kviečia į kalėdinį muzikinį spektaklį „Mikalojaus sapnas“. Kaip ir kasmet, čia iš pasakų atklysta vaikams lengvai atpažįstami personažai, kuriuos įkūnys ansamblio „Lietuva“ atlikėjai – choras, šokėjai ir nacionalinių instrumentų orkestras. Muzikinė pasaka džiugins gyvai atliekama muzika bei žaismingais teatralizuotais pasirodymais, į kuriuos noriai įsitraukia patys žiūrovai.

Mažasis Mikalojus gyvena pasiturinčioje šeimoje, kurioje jis apsuptas žaislų ir daiktų. Mikalojaus tėveliai labai daug dirba, tad berniukas daugiausiai laiko praleidžia su savo jaunute, dar sklandžiai nekalbančia sesute. Kūčių vakarą pakilus audrai paaiškėja, kad jo taip laukiami pusbroliai, su kuriais jis prisigalvoja įvairiausių šunybių, nebeatvyks kartu sutikti švenčių – o tai reiškia pačias nuobodžiausias Kalėdas!

Atėjus vakarui Mikalojus nusprendžia nemiegoti, o laukti Kalėdų senelio, tačiau jo nešamos dovanos Mikalojui nerūpi – žaislai ir taip vos telpa spintoje – šį kartą jis ketina prašyti Senelio stebuklo – tokio, kuris išgelbėtų šias nuobodžias Kalėdas. Vis dėlto, mažajam Mikalojui nepavyksta atsispirti saldžiam miegui ir jis pasineria į keistą sapną, kurio metu Mikalojus išgirsta Šv. Kalėdų paslaptį – tikrasis džiaugsmas aplanko ne gaunant, o duodant. Vos atsikėlęs, mažasis Mikalojus Kalėdų rytą paverčia tikrų tikriausiu stebuklu savo šeimai.

Ansamblis „Lietuva“ taip siekia ugdyti jaunosios kartos identitetą bei vertybes – tai, su kuo augo mūsų seneliai, tėvai, augome mes ir augs mūsų vaikai. Ansamblio vaikiški spektakliai sulaukia didžiulio populiarumo – čia visada grojama tokiais lietuviškais instrumentais kaip birbynė, kanklės ar skrabalai, šiuolaikiškai paįvairinant tradicinį skambesį.

Po spektaklio mažieji žiūrovai turės galimybę nusifotografuoti su Kalėdų seneliu bei kitais spektaklio personažais.

 

Režisierė ir scenarijaus autorė – Giedrė Kriaučionytė-Vosylienė

ScenografėBerta Bocullaitė

Atlikėjai – valstybinio ansamblio „Lietuva“ nacionalinių instrumentų orkestras, choras ir šokėjai

 

Kalėdinėje pasakoje skambės kompozitorių Juozo Naujalio, Artūro Noviko, Sonatos Tamašauskaitės, Donato Zakaro ir Ēriks Ešenvalds muzika. 
 

Renginio nuoroda: https://ansamblis-lietuva.lt/programa/kaledine-pasaka-vaikams-mikalojaus-sapnas/?fbclid=IwAR2sooInVeFQm_tDInOgaj97uytMeqHAoMCj_sXRjOMKLbVK0-XFodDp3Lo

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Vilnius) Kalėdinė pasaka vaikams MIKALOJAUS SAPNAS Š 2023-12-16 11:00 Valstybinis ansamblis LIETUVA, Vilnius 13.20
Renginys (Vilnius) Kalėdinė pasaka vaikams MIKALOJAUS SAPNAS
Data / Laikas Š 2023-12-16 11:00
Renginio vieta Valstybinis ansamblis LIETUVA, Vilnius
Kaina 13.20
Svarbi informacija
Durys atidaromos: ~30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~45 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valstybinis ansamblis LIETUVA
Panerių g. 39 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Valstybinis dainų ir šokių ansamblis Lietuva
Valstybinis dainų ir šokių ansamblis Lietuva
Panerių g. 39 03209 Vilnius
+370 69989895/ info@ansamblis-lietuva.lt
Įmonės kodas: 190755366
PVM kodas ND
Renginys (Vilnius) Kalėdinė pasaka vaikams MIKALOJAUS SAPNAS
Data / Laikas Š 2023-12-16 11:00
Renginio vieta Valstybinis ansamblis LIETUVA, Vilnius
Kaina 13.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Rokiškis) Kalėdinė pasaka vaikams MIKALOJAUS SAPNAS (Rokiškis) Kalėdinė pasaka vaikams MIKALOJAUS SAPNAS Rokiškio kultūros centras, Rokiškis
Pirkti bilietą (Vilnius) Kalėdinė pasaka vaikams MIKALOJAUS SAPNAS (Vilnius) Kalėdinė pasaka vaikams MIKALOJAUS SAPNAS Valstybinis ansamblis LIETUVA, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti