logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vytautas Kernagis. Koncertas

K 2022-05-19 20:00 - Š 2022-05-21 23:59
28.00 - 63.80
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Atnaujinta 2022 04 14

Pranešame, kad renginių “Vytautas Kernagis. Koncertas ", kuris turėjo įvykti 2022 m. gegužės 19 d. Vilniuje ir gegužės 21 d. Kaune yra atšauktas.

Pirkę kasose prašome užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://bit.ly/3tHWnE3

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2022 metų gegužės 15 dienos.

Prašymai priimami iki gegužės 30 d.

---

Maestro Vytauto Kernagio muzika grįžta į koncertų sales. Didžiausiose Lietuvos arenose V. Kernagio gimtadienio proga bus surengti įspūdingi pasirodymai jo atminimui. 

Gegužės 19 dieną Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje ir gegužės 21 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiuose koncertuose bus atliekami kūriniai iš skirtingų Vytauto Kernagio gyvenimo etapų taip paminint visą jo kūrybinį ir gyvenimo kelią.

Kiekvieną pasirodymą sudarys trys dalys: akustinė, kabaretinė „Dainos Teatro“ ir Tautos šauklio. Pastarojo V. Kernagio kūrybinio laikotarpio metu gimusios dainos po daugiau nei 30 metų nelauktai vėl tapo itin aktualiomis.

Koncerto metu žymiausias V. Kernagio dainas atliks Andrius Mamontovas, Mantas Jankavičius, Raminta Naujanytė-Bjelle, Giedrė Kilčiauskienė ir choras „Bel Canto“. Pasirodymo metu skambančiai muzikai pritars ir orkestras.

 

„Vytauto Kernagio indėlis į Lietuvos muziką – milžiniškas. Jis – išskirtinis artistas, svarbus visiems kartu su juo kūrusiems ir vėlesnės kartos atlikėjams. Aš – ne išimtis. Labai džiaugiuosi galimybe atlikti kelis jo kūrinius“, – sakė A. Mamontovas.

Dainininkai koncerto metu skambėsiančius kūrinius interaktyviai atliks kartu su pačiu maestro, kurio balsas vėl suskambės scenoje, o jį dainuojantį bus galima išvysti arenose įrengtuose ekranuose. Visa tai leis nostalgiškiems klausytojų prisiminimams apie maestro vėl atgyti.

Koncerto režisierius – Vytautas Dambrauskas, kompozitorius – Jievaras Jasinskis. Abu koncertus ves maestro dukra Eglė Kernagytė.

„Švęsime gimtadienius iš trijų kūrybinių laikotarpių: pirmasis – pradžia, akustinis ir dainuojamoji poezija, antrasis – teatraliniai pasirodymai su dainos teatru ir kabaretu, trečiasis – nepriklausomybės era ir šventiškos tautos dainos“, – sakė ji.

Koncertą iniciatorius Vytauto Kernagio Fondas.

 
Renginiai
Renginių nerasta
Pinigų grąžinimas (Atšauktas) (Vilnius) Vytautas Kernagis. Koncertas Pinigų grąžinimasPinigų grąžinimas(Atšauktas) (Vilnius) Vytautas Kernagis. Koncertas Avia Solutions Group Arena, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pinigų grąžinimas (Atšauktas) (Kaunas) Vytautas Kernagis. Koncertas Pinigų grąžinimasPinigų grąžinimas(Atšauktas) (Kaunas) Vytautas Kernagis. Koncertas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti