logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Š 2022-09-24 19:30
25.00 - 44.90
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

 XIV Tarptautinis fejerverkų festivalis VILNAUS FEJERIJA 2022 kviečia rugsėjo 24 d. į Vingio parką. Išskirtiniame ir vieninteliame tokiame Lietuvoje renginyje, vyksiančiame jau 14-ąjį kartą, padangę užlies įspūdingos lazerių ir fejerverkų spalvos bei raštai, skambės geriausia ir laiko patikrinta muzika.

 

Auksinė žinia! BLIKO triumfas!

Festivalio kulminacija – fejerverkų profesionalų BLIKAS įspūdingas ir jaudinantis šou. Tai genialios klasikinės muzikos lydimas žėrintis fejerverkų vėrinys, jau pelnęs pasaulinį pripažinimą. BLIKO sukurtas muzikinis fejerverkas sužavėjęs ir publiką ,ir iš profesionalų sudarytą žiuri laimėjo I vietą Berlyno festivalyje PYRONALE. Auksinė BLIKO programa bus parodyta ir Lietuvos žiūrovams VILNIAUS FEJERIJOJE šiemet.

Konkursinėje programoje varžysis pirotechnikų komandos: PYRO MX (Meksika), NAKAJA ART (Lenkija) ir PYRO-TECHNIC (Rumunija). Svečių programas tradiciškai sudarys trys dalys: laisvoji, šalies savitumą atspindinti ir privalomoji programos. Privalomajai programai šiemet pasirinktas temperamentingas fragmentas iš populiarios ispanų sarsuelos –   LA BODA DE LUIS ALONSO (autor. Gerónimo Giménez), kurioje persipina tradiciniai ispanų šokiai, o jų charakterį pabrėžia kastanječių pritarimas.

Šių metų muzikinėje programoje dalyvaus legendinė grupė BIX, išgirsite žymiausias jų dainas. Programos viešnia – dainininkė iš Ukrainos Eliza Izmalkova.

 

Pirmasis tarptautinis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA įvyko 2009 m. Per šį laiką žiūrovai pamatė 40-ies komandų pasirodymus, kurios atstovavo 22 šalims. Festivalių programose pasirodė 23 muzikos kolektyvai ir atlikėjai. Malonu priminti, kad BLIKAS yra dalyvavęs daugelyje Europos festivalių, iš kurių aukščiausius apdovanojimus yra pelnęs net dešimt kartų.

 

Renginio nuoroda: http://www.fejerija.lt

Festivalio renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti