„Orkesta Mendoza“ sugrįžta į Lietuvą – Švenčionėliuose skambės Lotynų Amerikos ritmai
Liepos 19 dieną „Lentpjūvės Respublikoje“ Švenčionėliuose koncertuos energingasis kolektyvas „Orkesta Mendoza“. Meksikos ir JAV muzikines tradicijas jungiantis ansamblis garsėja audringais pasirodymais, kuriuose publika kviečiama ne stebėti, o šokti nuo pirmųjų kūrinių.
„Orkesta Mendoza“ muzika – tai spalvingas lotyniškų ritmų mišinys, kuriame susilieja meksikietiškas mambo, psichodelinė cumbia, ranchera, merengė, rumba ir indie rokas. Tokia netikėta skirtingų stilių sintezė tapo išskirtiniu kolektyvo braižu ir pelnė jam gerbėjų visame pasaulyje.
Grupę įkūrė JAV Arizonos valstijos Tuksone gyvenantis prodiuseris, kompozitorius ir multiinstrumentalistas Sergio Mendoza. Užaugęs pasienio regione tarp JAV ir Meksikos, jis nuo vaikystės buvo apsuptas skirtingų kultūrų ir muzikinių tradicijų, kurios vėliau tapo pagrindiniu jo kūrybos įkvėpimu. Šiandien „Orkesta Mendoza“ laikoma vienu ryškiausių JAV lotynų alternatyvios muzikos kolektyvų.
Tarptautinį pripažinimą grupei atnešė 2016 metais geriausiu Lotynų Amerikos muzikos albumu pripažintas albumas „¡Vamos A Guarachar!“. Dar vienas svarbus įvertinimas – „Orkesta Mendoza“ tapo vienintele JAV grupe, net du kartus pakviesta pasirodyti prestižinėje pasaulio muzikos mugėje WOMEX.
Švenčionėliuose žiūrovų lauks temperamentingas gyvo garso koncertas, kuriame pasirodys Sergio Mendoza, Ozy Acosta, Quetzal Guerrero, Leon Lugo ir Víctor Villegas. Tai bus vakaras, kuriame susilies Lotynų Amerikos ritmai, šiuolaikinis skambesys ir užkrečianti energija, nepaliekanti abejingų.
Bilietus į liepos 19 dieną „Lentpjūvės Respublikoje“ Švenčionėliuose vyksiantį „Orkesta Mendoza“ koncertą platina Bilietai.lt.