logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Ekskursija erotinių prekių parduotuvėje

Gedimino pr. 45, Vilnius
30.00

Fantazijos.lt – sekso prekių ekspertai, siūlantys ne tik platų erotinių prekių pasirinkimą, bet ir įvairias pramogas bei paslaugas suaugusiems.

Intriguojanti N-18 ekskursija po erotinių prekių parduotuvę! Dovanokite progą užeiti į vidų be jokių vidinių suvaržymų.

Atvykusieji sužinos daug naudingos informacijos apie erotines prekes, intymų gyvenimą, turės galimybę apžiūrėti ir paliesti įvarius žaisliukus fantazijos.lt parduotuvėje. Taip pat susipažins su visu erotinių prekių parduotuvės asortimentu, gyvai pamatys jų veikimo principus, išgirs atsakymus į pačius slapčiausius ir intymiausius klausimus.

Kokie yra afrodiziakai ir kaip jie gali sužadinti aistrą? Kas yra paslaptingieji feromoniniai kvepalai ir kaip jie veikia? Kuo skiriasi lubrikantai ir kaip nuspręsti, kokį pasirinkti? Kaip atrodė pirmieji vibratoriai ir kokiu tikslu jie buvo sukurti? Kiek procentų žmonių naudoja vibratorius ir kurie yra patys populiariausi? Kodėl rytietės moterys yra tokios geros meilužės? Ar sekso žaislai reikalingi tik poroms be fantazijos? Visi klausimai bus atsakyti, be to dalyviai gaus dovanų ir nuolaidų!

Jokių kompleksų ir jokios gėdos – tai smagi ekskursija po didžiausią fantazijos.lt  parduotuvę, kurios metu ne tik patiriami neišdildomi įspūdžiai, bet ir sužinoma naudinga informacija apie intymų gyvenimą.

Puiki dovana kiekvienai porai!

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Место проведения Цена  
Ekskursija erotinių prekių parduotuvėje Gedimino pr. 45, Vilnius 30.00
Место проведения
Gedimino pr. 45
Gedimino pr. 45, Vilnius, Lithuania Vilnius Литва
Организатор
UAB INTERVERSUS
Lukšio g. 2, Vilnius
+37062156530
Рег. №: 302341918
НСО LT100007168915
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет „Fantazijos.lt“ dovanų čekis Tiketa.ltTiketa.lt„Fantazijos.lt“ dovanų čekis Internete, Internete 15.00 - 100.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Ekskursija „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ Tiketa.ltTiketa.ltEkskursija „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ Gedimino pr. 45, Vilnius 30.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!