logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri rahvusvaheline hübriidkonverents / Art, science and biosphere international hybrid conference

Чт 26.08.2021 09:30 - Сб 28.08.2021 19:00
82.20 - 200.20
Описание событияСкрыть описание
 „Biotopija“ yra tarptautinė hibridinė konferencija, apjungianti meną, mokslą ir biosferą, kuri pirmą kartą įvyks rugpjūčio 26–28 dienomis Viinistu meno muziejuje ir interneto platformoje „Worksup“. Konferencija vyks anglų kalba.
 
Konferencijoje kviečiami dalyvauti biologai, menininkai, mokytojai, mokymo krypčių vadovai, filosofai, mąstytojai, kultūros analitikai ir visi kiti, kurie domisi būtinais minties paradigmų pokyčiais ir naujomis meno, gamtos mokslų ir filosofijos tendencijomis.
 
Planeta Žemė yra pavargusi ir karščiuoja – dėl vykstančių klimato pokyčių ir ekosistemų griūties kasdien vis labiau suprantame, kad senuoju būdu gyventi nebeįmanoma. XXI amžiaus pradžioje bandome pažaboti blogus scenarijus ir suformuoti naujo tipo santykius tarp gamtos ir žmogaus, kurie tame pačiame lygyje atsižvelgtų į visas gyvybės formas ir gyvenamąsias aplinkas. Tokiems pokyčiams paskatinti, „Biotopija“ ieško naujų meno, mokslo ir biosferos bendradarbiavimo formų, kad atvertų kelią naujiems minčių modeliams.
 
Pirmoji „Biotopija“ daugiausia dėmesio skirs ekosistemoms ir biologinei įvairovei – sąveikos, komunikacijos ir intelekto apraiškoms natūraliose bendrijose, technologijos vaidmeniui gamtiniuose tyrimuose ir posthumanistinės etikos klausimams. Be pristatymų ir diskusijų, svarbią vietą užims meno ir muzikos programa, kurios turinys ir forma atspindės pagrindines konferencijos temas. Paskutinę dieną vyks įkvepiantis žygis su gidu, kurio metu kraštovaizdyje bus ieškoma ir randama įvairių meninių formų.
 
Kad žodis turėtų galią, o mene lengviau įžvelgtume žinutę, pakvietėme pasaulinio lygio nuomonės formuotojus dalyvauti konferencijoje ir užmegzti dialogą su Estijos ekspertais. Susipažinkite su programa čia – www.biotoopia.ee.
 
Mūsų organizacinis komitetas, vykdydamas viešuosius renginius, laikosi Estijos Respublikos vyriausybės nustatytų reikalavimų ir užtikrina visų svečių saugumą ir gerovę.
 
Parduodame ribotą bilietų kiekį į konferenciją fizinėje vietoje. Jeigu Estijos Respublikos vyriausybė duos nurodymus, kad negalima fizinės konferencijos surengti numatytu laiku, bilieto kaina bus kompensuota po konferencijos.
 
Organizatorius pasilieka teisę keisti programą.
Фестивальные события
Мероприятия не были найдены
Купить билет BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents / 3-päeva pääse / 3-Day Pass За границейЗа границейBIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents / 3-päeva pääse / 3-Day Pass - Viinistu Kunstisadam, Kuusalu vald 200.20
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents/ 1-päeva pääse / 1-Day Pass 26.08 За границейЗа границейBIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents/ 1-päeva pääse / 1-Day Pass 26.08 Viinistu Kunstisadam, Kuusalu vald 82.20
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents / 1-päeva pääse / 1-Day Pass 27.08 За границейЗа границейBIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents / 1-päeva pääse / 1-Day Pass 27.08 Viinistu Kunstisadam, Kuusalu vald 82.20
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Загрузка...
Перезагрузить