logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Būk pasiruošęs Birželio 1-osios prognozei: Natūralieji vynai užlies Vilniaus miestą. 
 
Diena verta istorijos – Vilniuje, tuo pačiu ir Baltijos šalyse, Naked Noah pirmą kartą organizuoja natūralių vynų mugę Noah’s Ark, kurioje galėsi susitikti su vyndariais iš viso pasaulio. 
 
Mugėje taurės bus paruoštos liežuviams, mėgstantiems natūralų vyną, lūpoms, žinančioms, ką apie jį papasakoti savo draugams ar ausims, norinčioms išgirsti daugiau apie gamybos procesus bei istoriją, skonius, mėgavimosi kultūrą. Garantuojame – pirmasis vyno gurkšnis kupinas istorijų ir tu net nepastebėsi kaip įsimylėsi natūralių vynų pasaulį.
 
Treniruoti skonių receptorių nereikia, bet patartina juos paruošti neatrastų patirčių kelionei – gardžiai ruošiamas maistas padės sukurti tobulą skonių dermę su unikaliausiais natūralaus vyno gurkšniais.
 
Naked Noah kuriamame natūralaus vyno pasaulyje svarbią vietą užima emocija bei jausmas. Todėl renginio metu lūpų kraštelius į viršų kels degustacijos, pokalbiai, someljė paskaitos, o vakare – audringas, potvynio stiprumui prilygstantis vakarėlis su visiems gerai žinomais DJ.
 
Nebijai prognozės? Tuomet šluostome taures, šaldome butelius ir ruošiamės susitikimui. Neabejojame – tai laukiamiausias vyno tvanas miesto istorijoje.
 
Žymėkis savo kalendoriuje birželio 1 dieną ir susitinkame Gallery 1986 erdvėse.
 
Siūlome nieko nelaukti ir bilietus įsigyti iš anksto, nes bilietai artėjant renginiui brangs.
 
Data: Birželio 1d. 
Mugė: 10:00 - 19:00 
Vakarėlis: 23:00 - 03:00
Vieta: Gallery 1986, Kauno g. 32, Vilnius

Фестивальные события

Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить