logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day)

Сб 24.05.2025 10:00
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
COMIC CON BALTICS 2025
IŠANKSTINĖ BILIETŲ PREKYBA Į COMIC CON BALTICS 2025!
 
Superherojų pamėgtas bei Holivudo žvaigždes, naujausias technologijas, žaidimus ir kitas pramogas pristatantis „Comic Con Baltics“ Vilniuje vėl sugrįžta ir 2025 m. gegužės 23-25 d. kviečia pasinerti į nepamirštamų įspūdžių savaitgalį.
 
  • Naujos, anksčiau nematytos erdvės, įspūdingos filmų ir serialų dekoracijos;
  • Pasaulinio ir lietuviško kino kūrėjų bei aktorių diskusijos, nukeliančios į filmavimo aikšteles;
  • Inovatyviausi technologijų sprendimai kompiuterinių žaidimų erdvėje, dar neišbandytos pramogos;
  • E-sporto turnyrai;
  • Įtraukiančios interaktyvios veiklos šeimų erdvėje;
  • Prekybininkų zona.
Visa tai ir dar daugiau galėsite išvysti po vienu didžiausios Lietuvoje parodų erdvės LITEXPO stogu.
Nori paspausti ranką ar užduoti klausimą mylimiausiam aktoriui? Tavo autografų kolekcijai trūksta dar vieno komiksų kūrėjo ar aktoriaus parašo? O gal Tavo svajonė sužaisti mėgstamiausio kompiuterinio žaidimo mačą su žinomiausiomis Lietuvos pramogų pasaulio asmenybėmis? „Comic Con Baltics“ gali paversti Tavo svajones realybe!
Ir tai tik maža dalis to, ką gali nuveikti unikaliame, didžiausiame Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginyje.
“Comic Con Baltics” – tai ne tik renginys, tai – potyris!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 
BILIETAI
·       PENKTADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Bilietas galioja tik penktadienį. Pamatyk renginį pirmasis! Nelauk eilėje, išbandyk aktyvacijas ir žaidimus pirmas, gerai praleisk penktadienį ir nerk į savaitgalį!
·       ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Visos dienos nuotykis, kurį gali patirti šeštadienį. Susitikimai su aktoriais, diskusijos, filmų ir kompiuterinių žaidimų įkvėpti Cosplay pasirodymai, turnyrai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.
·       SEKMADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Negali atvykti šeštadienį? O gal nespėjai visko patirti per vieną dieną? Šis bilietas leis Tau dar kartą, o gal iš naujo patirti visas renginio akimirkas sekmadienį.
·       SAVAITGALIO BILIETAS (galioja penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį): Kaip ir vienos dienos bilietas tik trigubai daugiau pramogų. Šis bilietas galioja visas tris renginio dienas – būsi tikras, kad nieko nepraleisi.
·       ŠEIMOS/DRAUGŲ BILIETAS (vienos pasirinktos dienos): Bilietas galioja vieną pasirinktą dieną ir su šiuo bilietu į renginį gali patekti iki 4 asmenų. Vaikai iki 6 metų į renginį patenka nemokamai.
·       SUPERHEROJAUS BILIETAS (galioja penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį): su šiuo bilietu galėsi ne tik visas tris dienas pasinerti į nepakartojamą popkultūros pasaulį, bet ir garantuotas atskiras įėjimas į renginį be jokių eilių, oficialūs „Comic Con Baltics“ marškinėliai, pasirinkto aktoriaus autografas bei nuotrauka su pasirinktu aktoriumi.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
BENDRAUKIME!
Jei turite klausimų, idėjų ar tiesiog norite pasidalinti įdomiomis populiariosios kultūros naujienomis, nedvejokite mums rašyti el. paštu: info@ccbaltics.com
 
**Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.
 
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day) Сб 24.05.2025 10:00 Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius 24.00
Мероприятие ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day)
Дата / Время Сб 24.05.2025 10:00
Место проведения Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Цена 24.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Организатор
Kultūringai, VšĮ
A. Goštauto g. 8, Vilnius
info@ccbaltics.com / +37062012102
Рег. №: 304114538
НСО ND
Мероприятие ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day)
Дата / Время Сб 24.05.2025 10:00
Место проведения Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Цена 24.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет PENKTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / FRIDAY TICKET (valid for one day) PENKTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / FRIDAY TICKET (valid for one day) Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Купить билет SAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS SAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Купить билет ŠEIMOS/DRAUGŲ BILIETAS (vienos pasirinktos dienos) / FAMILY/FRIENDS TICKET (valid for one day) ŠEIMOS/DRAUGŲ BILIETAS (vienos pasirinktos dienos) / FAMILY/FRIENDS TICKET (valid for one day) - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Купить билет SUPERHEROJAUS BILIETAS (visų dienų) / SUPERHERO TICKET (valid for all weekend) SUPERHEROJAUS BILIETAS (visų dienų) / SUPERHERO TICKET (valid for all weekend) - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить