По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

XI tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2019''

Сб 21.09.2019 19:30
Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
16.90 - 39.00

Rugsėjo 21 d. Vingio parke vyks „Vilniaus fejerija 2019”. Fejerverkų festivalio organizatoriai bendrovė BLIKAS vėl stebins naujovėmis - konkursinėje programoje pirmą kartą dalyvaus komanda iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kuri rungsis su Senojo žemyno atstovais – svečiais iš Čekijos ir Portugalijos.

Jungtinių Amerikos Valstijų komandos ARTHUR ROZZI PYROTECHNICS atstovai, kilę iš Italijos ir jų įmonės istorija pirotechnikos srityje siekia XIX a. Žinias ir įgūdžius giminė perduodavo iš kartos į kartą kaip palikimą. XXI a. (2009 m.) atkurta pirotechnikos įmonė ARTHUR ROZZI PYROTECHNICS Lietuvos žiūrovams pademonstruos šimtametės patirties Amerikos italų tradicijomis grįstą muzikinę fejerverkų programą. 

Čekijos komandai MAKALU FIREWORKS atstovaus trijų užsidegusių kurti jaunuolių pradėta kompanija, pasižyminti nuoširdžia aistra pirotechnikos profesijai ir menui. MArtin, KArel ir LUkáš komanda vienijanti skirtingų šalių ekspertus, patirtis dirbant su įvairiais fejerverkų šou ir specialiųjų efektų reikalaujančiais projektais leidžia jiems išreikšti savo kūrybiškumą ir savitumą.

GRUPO LUSO PIROTECNIA – tai kompanija iš Portugalijos, kurią sudaro net 5 įmonės – trys industriniai fejerverkų gamybos kompleksai, specialiųjų efektų kompanija ir renginių vadybos komanda. Pirotechnikos srities ekspertai ir gigantai dirba nacionalinio ir pasaulinio mąsto renginiuose: 2018 m. EUROVIZIJOS dainų konkurse ; 2011 m. futbolo pasaulio čempionato atidaryme. Kūrybingumas, patirtis ir inovacijos yra jų darbų pagrindas, kurį nuolat tobulina jau beveik ketvirtį.                                                   

Fejerverkų festivalyje skambės visų mėgstamos „Pelenų” ir Česlovo Gabalio dainos, o festivalį užbaigs laukiamiausias BLIKO pasirodymas – muzikos, lazerių, pirotechnikos ir šviesų šventinis šou.

Užsitikrinkite ryškių emocijų ir pozityvios nuotaikos vakarą, juk fejerverkai tai nepaliekanti abejingų šventė akims ir širdžiai, tai nerealus skrydis į dangų su tūkstančiais šviesų!

Yra galimybė suteikti uždarą patalpą estrados flygelyje (antrame aukšte uždaroje patalpoje), iš kurios labai patogiai fejerverkų festivalį gali stebėti apie 40 asmenų grupė. Bilieto kaina nuo 60 Eur (priklausomai nuo žmonių kiekio). Dėl įsigijimo ar platesnės informacijos susisiekite el. paštu vipklientai@bilietai.lt.

 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Сайт мероприятия: http://www.fejerija.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
XI tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2019'' Сб 21.09.2019 19:30 Vilniaus Vingio parkas, Vilnius 16.90 - 39.00
Полезная информация

Prieš renginį bilietus galėsite įsigyti ir prie įėjimų į Vingio parko estradą!

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).
Vaikams, turintiems 10 ir daugiau metų, reikalinga įsigyti bilietą.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 
Yra galimybė suteikti uždarą patalpą estrados flygelyje (antrame aukšte uždaroje patalpoje), iš kurios labai patogiai fejerverkų festivalį gali stebėti apie 40 asmenų grupė. Bilieto kaina nuo 60 Eur (priklausomai nuo žmonių kiekio). Dėl įsigijimo ar platesnės informacijos susisiekite el. paštu vipklientai@bilietai.lt.
 
Место проведения
Vilniaus Vingio parkas
M. K. Čiurlionio g. 100 Vilnius Литва
Организатор
UAB ''Blikas''
UAB ''Blikas''
Motorų g. 6F Vilnius
+370 5 2 104 104 / blikas@blikas.lt
Рег. №: 121911235