logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

Festivalis UNTOLD CITY

Чт 18.08.2022 20:00 - Пт 26.08.2022 22:00
25.00 - 49.00
Описание событияСкрыть описание

Festivalis „Untold City“ jau ketvirtus metus rugpjūtį muzika pripildys istorinį Vilniaus universiteto Didįjį kiemą. Sostinės gyventojų ir svečių pamėgtas ir kasmet augantis festivalis 2022-ųjų vasarai rengia specialius parodymus.

Rugpjūčio 18 d. Marijonas Mikutavičius drauge su Kauno bigbendu pristatys rinktinių dainų programą, kurioje skambės ir garsiausi hitai, ir naujausi kūriniai. Dainininkas nekantrauja išgirsti, kaip skambės specialiai bigbendui aranžuotos jo dainos.

Rugpjūčio 19 d. VU Didįjį kiemą pripildys Monique antrojo solinio albumo „Virš Vandens“ skambesys. Žinomiausios dainos bei neseniai išleisti atlikėjos kūriniai skambės akompanuojant orkestrui.

Rugpjūčio 24 d. žiūrovai scenoje matys ilgai lauktą GJan ir jos grupės pasirodymą. GJan kūrybinis duetas Greta Jančytė ir Rokas Jansonas buvo pristabdę savo koncertinę veiklą ir atsidavę kūrybai. Šis jų pasirodymas - pirmasis po rekordinės pertraukos.

Rugpjūčio 25 d. savo humoristinį muzikos šou istorinėje aplinkoje pristatys "Šventinis bankuchenas". VU Didysis kiemas - viena iš puikiausių vietų skambėti legendiniam "Lietuvos istorijos repui".

Rugpjūčio 26 d. Festivalyje taip pat pirmą kartą pasirodantis „Saulės kliošas“ nusprendė pagerbti Vilniaus universitetą ir koncertą įmantriai pavadino „Magnus – Videre Te (popmusica academicus)“.

Фестивальные события

Мероприятия не были найдены
Купить билет Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas ПопулярноеПопулярноеMarijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas VU Didysis kiemas, Vilnius 44.00 - 49.00
Купить билет Monique su orkestru ПопулярноеПопулярноеMonique su orkestru VU Didysis kiemas, Vilnius 25.00 - 39.00
Купить билет GJan ПопулярноеПопулярноеGJan VU Didysis kiemas, Vilnius 30.00 - 39.00
Купить билет Šventinis Bankuchenas ПопулярноеПопулярноеŠventinis Bankuchenas VU Didysis kiemas, Vilnius 25.00 - 39.00
Купить билет Saulės Kliošas. Magnus - Videre Te (pop musica academicus) ПопулярноеПопулярноеSaulės Kliošas. Magnus - Videre Te (pop musica academicus) VU Didysis kiemas, Vilnius 25.00 - 39.00
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить