logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas

Вс 20.11.2022 18:00
Описание событияСкрыть описание

Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas lapkričio 19 dieną pirmą kartą pasirodys Kaune!

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje roko ir bliuzo legenda – unikalus muzikantas, dainų autorius, kompozitorius, genialus gitaristas iš Niujorko Jurijus Naumovas koncertuos Kaune, nedidelėje, bet labai jaukioje Menininkų namų 100 vietų salėje. (Kauno Menininkų Namai V. Putvinskio g. 56, Kaunas). Renginys vyks lapkričio 19 d., pradžia 18.00 val.!
 

Tai – TIKRASIS ĮVYKIS! Panašaus lygio profesionalumo ir dvasingumo koncertai – reti visame pasaulyje, nes tokie Kūrėjai – paties pagrindinio Kūrėjo vienetiniai Sutvėrimai! Kiek tokių buvo per visą žmonijos istoriją? Galima suskaičiuoti ant pirštų: J. S. Bach,  Jimmy Page,  Paul MacCartney... Į šią eilę drąsiai statome ir Jurijų Naumovą – bliuzo, baroko ir baladžių roko Genijų!

J. Naumovas realizavo save ir buvo pripažintas Pasaulio roko, bliuzo ir džiazo (JAV muzikos) Mekoje, įsikūręs Pasaulio širdyje – Niujorke! (Užeikite į jo puslapį, pasižiūrėkite, nepatingėkite, informaciją apie jį Internete, paklausykite jo dainų ir kompozicijų Youtube, ir Jūs patys įsitikinsite!) Jo italų-žydų kraujas susimaišė su pačia daugianacionaline kraujo grupe pasaulyje – Juodosios ir baltosios muzikos grupe, ir dabar jo gyslose, kunkuliuodama, teikdama gyvybės teka Didžioji roko šaknų energija!

Jo bliuzo kompozicijos seniai tapo gyvosios klasikos žanru, jo sukrečiančios baladės ir dainos: „Pasaka apie Karlą – rokenrolo karalių“, „Stanislavskio teatras“, „Žvaigždėta naktis“ ir kt. jau seniai priklauso Auksiniams pasaulio roko muzikos ir pasaulio kultūros klasikos lobynams!

Sveiki atvykę į Kauną, Maestro Jurijau Naumovai, mes labai pasiilgome Jūsų ir Jūsų lyg debesų keliančių ir į kažkokius nepažintus tolius sielas vedančių kūrinių, nieko nepaliekančių abejingais ir užkariaujančių kiekvieno klausytojų širdį muzikos stebuklų!!!


Bilietai į vienintelį unikalaus muzikanto Jurijaus Naumovo (Niujorkas) koncertą lapkričio 19 d., pradžia 18.00 val. Kaune, itin jaukioje 100 vietų miesto menininkų namų salėje (V. Putvinskio g. 56, Kaunas) parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!
Visa informacija apie bendradarbiavimą ir bilietų užsakymą telefonu:
+37064536403, +370 671 76502, +370 61801331

События

Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить