logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

JAZZU | LIVE | Sezono atidarymas

Po JAV ir Meksiką 4 mėnesius keliavusi, daugybę įspūdžių bei patirčių sukaupusi dainų autorė ir atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu grįžta pas savo klausytojus ir kviečia į pirmąjį gyvą koncertą po karantino Vilniaus „Vasaros terasoje”!

„Bėgau nuo karantino - išvykau į kūrybinę kelionę. Amerikoje gimė daug naujų tekstų, dainų. Grįžau tokioje filosofinėje būsenoje, bet džiaugiuosi, kad Lietuvoje jau prasidėjo šiokie tokie atlaisvinimai ir kad ilgai nelaukus galiu lipti ant scenos”, – sakė Jazzu.

Pastarasis jos koncertas vyko dar rugsėjo mėnesį, todėl susitikimui su publika atlikėja ruošiasi stipriai plakančia širdimi. „Baisu po tiek laiko vėl koncertuoti. Tačiau tikiuosi, kad klausytojai palaikys, nes taip pat yra išsiilgę gyvų pasirodymų. Kartu širdyje labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Tikiuosi, kad tai bus gera pradžia, todėl intensyviai repetuojame su grupe. Gali būti, kad pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Labai laukiu mūsų gyvo susitikimo!” – kalbėjo Jazzu.

 

Tai yra renginys, kuriame gali dalyvauti tik Galimybių pasą turintys žmonės, t.y. pasiskiepiję, šia liga persirgę arba gavę neigiamą tyrimo rezultatą.

Kaip įsigyti Galimybių paso QR kodą sužinokite čia: https://bit.ly/2RfOZiZ

 

Dėl staliukų rezervacijos kreiptis telefonu +370 (695) 76 560 darbo dienomis nuo 12.00 iki 18.30. Rezervacijos mokestis – 10 Eur/žmogui (minimali suma – 40 Eur/staliukui) – ši suma bus panaudota gėrimų sąskaitai apmokėti bare.

События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить