По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Laimingasis Ladzaras / с дополнительными русскими субтитрами

Чт 13.12.2018 18:00
Kultūros fabrikas, Klaipėda
4.00 - 4.90

Laimingasis Ladzaras (Happy as Lazzaro)
Drama / N-13 / 2018 / Italija, Šveicarija, Prancūzija, Vokietija / italų k., liet. sub. / 120min

Nekalto veido ir didelių akių jaunuolis Ladzaras gyvena atokiame Italijos kaimelyje kartu su didele žemdirbių šeima. Jie nėra dirbamos žemės savininkai, o aptarnauja netoli įsikūrusią markizę. Vieną dieną Ladzaras susipažįsta su jos sūnumi, kuris imituoja savo pagrobimą, kad gautų iš motinos pinigų. Ladzaras kaimo kvailelis ar šventasis? Tai – tik vienas iš daugelio klausimų, kuriuos kelia ši ant plonos magiškojo realizmo ir socialinės kritikos ribos balansuojanti pasaka.
Festivaliai: Kanų kino festivalis – geriausias scenarijus.
Apie režisierę: Alice Rohrwacher baigė literatūros ir filosofijos studijas Turino universitete. Jos debiutas „Dangiškasis kūnas“ (2011) pristatytas Kanų programoje „Dvi režisierių savaitės“, o antras filmas – „Stebuklai“ (2014) – buvo įtraukas į pagrindinį Kanų konkursą, kur pelnė Didįjį žiuri prizą.
Vaidina: Nicoletta Braschi, Sergi López, Alba Rohrwacher.
https://www.youtube.com/watch?v=oc1bKrbISJ4

Сайт мероприятия: http://kinasarlekinas.lt/klaipeda

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Laimingasis Ladzaras / с дополнительными русскими субтитрами Чт 13.12.2018 18:00 Kultūros fabrikas, Klaipėda 4.00 - 4.90
Полезная информация
„Pasimatymai kine“ – Kultūros fabriko ir ArleKino organizuojamas projektas, kurio metu kiekvieną antradienį kino salėje rodomi filmai su rusiškais subtitrais.

Pasibaigus bilietų pirkimo internetu laikui bilietus galima įsigyti ArleKino kasoje.

BIlietus rekomenduojame atsispausdinti arba turėti mobiliajame telefone.

Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-13
Nuolaidos:
- 4 EUR moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4 EUR šeimos bilietai 3-ims asmenims (1-2 vaikai iki 13 metų). Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įveskite kodą ŠEIMA3
- 4 EUR šeimos bilietai 4-iems asmenims (2-3 vaikai iki 13 metų). Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įveskite kodą ŠEIMA4

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Bangų 5A Klaipėda Литва
Организатор
Другие даты Тот же организатор То же место проведения