logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

Atnaujinta 2022 04 29

Pranešame, kad „Mano mažasis karalius“ seansas, kuris turėjo įvykti 2022 m. balandžio 30 d. „Skalvijoje“ yra atšauktas. Atsiprašome už techninius nesklandumus.

Žiūrovams, bilietus pirkusiems internetu, pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Nieko papildomai daryti nereikia.

Žiūrovų, kurie bilietus pirko kasoje, prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://bit.ly/3tHWnE3. Prašymai priimami iki gegužės 10 d. Pinigus už bilietus, įsigytus kasoje, taip pat galima susigrąžinti „Skalvijos” kino centro kasoje. Su savimi turėti norimą grąžinti bilietą.

Įsivaizduokite, vieną dieną grįžę namo savo kambaryje randate liūtą. Baisu, tiesa? Nors būtent taip nutinka 12-metei Inesai, mergaitė neišsigąsta. Tikėdamiesi pelningai parduoti, žvėrelį lėktuvu gabeno brakonieriai, tačiau liūtukui pavyko pabėgti ir pasislėpti Inesos namuose. Mergaitė iš karto pamilsta liūtuką ir nutaria jį sugrąžinti ten, kur žvėrelis ir turėtų gyventi – namo, į Afriką.

Rekomenduojama nuo 7 metų.

События

Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить