logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Moters Vizija - galia kurti ir mylėti save

Пт 08.03.2024 10:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Didžiausia motyvacinė konferencija MOTERS VIZIJA – GALIA KURTI IR MYLĖTI SAVE
 
2024 m. kovo 8 d., Tarptautinės moters dienos proga, visos dienos konferencija moterims ir vyrams.
Tarptautinę moters dieną švęskime kartu, gausioje bendruomenėje, kurioje jausime ryšį, meilę ir kūrybą.
Mes kviečiame Jus suteikti sau erdvės augti, atpažinti savo potencialą, pamatyti ir pajausti save iš kitos perspektyvos.
Kartu su garsia serbijos menininke - Marina Abramović, kuri garsėja savo įkvepiančiais ir ribas laužančiais performansais.
Marina Abramović pritraukia žiūrovų dėmesį savo ryžtingais ir provokuojančiais kūriniais, kurie verčia mus iš naujo apmąstyti meno ribas. Jos performansai siejasi su kūno ir emocinės patirties sąveika, skatinančia mus galvoti apie žmogaus santykius, tapatumo reikšmę ir meno įtaką mūsų gyvenimams.
Marina Abramović yra didelis įkvėpimo šaltinis kitiems menininkams ir šiuolaikinio meno gerbėjams. Ji nuolat meta iššūkius sukurtoms riboms ir skatina visuomenę paklausti savęs svarbiausių klausimų apie kūrybą, kūno ryšį ir emociją.
 
 
“Kiek plačiai mes žvelgiame į tai, kas mes esame? Kiek giliai leidžiamės pastebėti aplinkoje savo paties atspindžio formas? Šių atsakymų suma kiekviename unikaliai užkoduota.”
 
“Reikia tik pasmalsauti ir atrasti tikrosios prigimties kodą, kuris padovanoja raktą vidiniams turtams išlaisvinti. Patikėkite, žmoguje slypi tokia galia, kuri dar neuždarius durų, gali atverti meilės sau ir autentiškos saviraiškos langus. Mielos moterys, savo pranešime, šiuo raktu pasidalinsiu su Jumis.”
 
Taip sako viena iš 2024 m. “Moters Vizijos” konferencijos pranešėjų, sertifikuota veidoskaitos trenerė, 5 elementų sistemos paremtos asmenybių tipologijos praktikė bei koučingo (ICF) specialistė Ugnė Genienė.
“Balta drobė tai dar viena nauja pradžia išdrįsti, patirti ir įkvėpti. Tikiu, kad tapyba tai būdas atrasti save, išlaisvinti savo mintis ir patirti kūrybos džiaugsmą. Tapyba tai mano gyvenimo dalis, kuri padaro jį ryškesnį ir spalvingesnį į drobę sudedu savo patirtis ir jausmus! Noriu pakviesti moteris patirti kūrybą, išsilaisvinti iš baimės ir bijojimo suklysti, paskatinti atrasti naujus savo talentus ir tai įgyvendinti. Kartu sukurkime neįtikėtiną kolekciją Jūsų jausmų, emocijų ir išgyvenimų!” - 2024 m. konferencijos “Moters Vizija” pranešėja Iveta Jurkšienė.
 
Ypatingai charizmatiška moteris, mama, žinoma scenos ir televizijos aktorė, televizijos projektų dalyvė kalbės tema “Humoras ir gyvenimo iššūkiai - kartais suderinama ar būtina visada?”. Pranešimo metu atsakys tiek į šį, tiek į kitus mums visiems dažnai iškylančius klausimus ir pasidalins savo patirtimi kaip šiuos du elementus paversti gyvenimo įrankiu.Teatro, kino ir televizijos aktorė - Ineta Stasiulytė
 
Mūsų misija – įkvėpti žmones kurti, atrasti ir mylėti save.
 
Moters Vizija jau septintus metus organizuoja didžiausią motyvacinę konferenciją, kuri įkvėpė daugiau nei 30 000 dalyvių. Nr.1 pranešėjai Lietuvoje ir pasaulyje, šalių prezidentai ir tikros žinomų bei sėkmingų žmonių istorijos uždegė ne vieną dalyvio širdį.
Mes tikime, kad ši patirtis ilgai išliks atmintyje, todėl labai kviečiame visus norinčius pasižymėti konferencijos datą savo kalendoriuose, įsigyti bilietus ir laukti įkvepiančių susitikimų.
Rezervuokite vietą jau dabar, nes bilietų kaina kils!
Jeigu kiltų bet kokių klausimų, susijusių su konferencija ar norėtumėte užsisakyti bilietus grupei nuo 10 žmonių – susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

Tel. nr. +370 646 09480
El. paštu:
info@motersvizija.lt
 
Renginio nuoroda:
http://www.motersvizija.lt
Įsigiję DIAMOND bilietus turėsite išskirtinę galimybę susitikti su Marina gyvai!
Tik ribotas kiekis dalyvių turės galimybę susitikti su Marina Abramović gyvai, užduoti rūpimus klausimus bei gauti geriausias sėdimas vietas pirmose eilėse. Susitikimas su Marina Abramović vyks po konferencijos atskiroje zonoje su užkandžiais, gėrimais bei dovanomis.
 

Сайт мероприятия: http://www.motersvizija.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Moters Vizija - galia kurti ir mylėti save Пт 08.03.2024 10:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 54.20 - 155.00
Мероприятие Moters Vizija - galia kurti ir mylėti save
Дата / Время Пт 08.03.2024 10:00
Место проведения COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Цена 54.20 - 155.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~09:00
Renginio trukmė: ~8:00
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių, anglų - bus vertimas iš anglų kalbos
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Организатор
Woman's Vision, UAB
V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius
+37068798883; info@motersvizija.lt
Рег. №: 305616508
НСО LT100013357814
Мероприятие Moters Vizija - galia kurti ir mylėti save
Дата / Время Пт 08.03.2024 10:00
Место проведения COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Цена 54.20 - 155.00
То же место проведения
Купить билет KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina (miuziklas) / Vilnius НовоеНовоеKAKĖ MAKĖ ir laiko mašina (miuziklas) / Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Купить билет MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius ПопулярноеПопулярноеMANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Купить билет Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Купить билет (Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas ПопулярноеПопулярное(Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить