По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Atvyk su Smart taxi į The Tigger Lillies koncertą Vilniaus kongresų rūmuose

Пт 25.01.2019 19:00
Smart Taxi
6.00 - 12.00
Atvyk į stulbinantį The Tigger Lillies patogiai!
Įsigyk fiksuotos kainos SMART TAXI bilietą ir iš bet kurios Vilniaus miesto vietos į vienos populiariausių Airijos bei viso pasaulio atlikėjos koncertą Vilniaus kongresų rūmuose atvažiuosi laiku, arčiausiai durų. Su vienu bilietu pasiimk ir du draugus (taksi gali važiuoti iki 3 keleivių).
Kiek kainuos? Žemėlapyje rask vietą iš kurios važiuosi SMART TAXI į koncertą. Kelionė iš 1 zonos kainuos tik 6 €, 2 zonos – 9 €, kitų Vilniaus miesto vietų – 12 €.
Įsigijęs šią paslaugą, sausio 25 d. 12 val. atsiųsk adresą, laiką, telefono numerį ir taksi bilieto numerį el.paštu: dc.vilnius@smarttaxi.lt.
Išsaugok bilietą iki koncerto pabaigos. Jis suteiks tau pirmenybę važiuoti SMART TAXI po koncerto namo.
Kiek kainuos kelionė namo? Į tą pačią zoną, iš kurios atvykai į koncertą – tiek pat, kiek vykstant į koncertą. Už kelionę namo taksi automobilyje atsiskaityk patogiai - grynais arba mokėjimo kortele.
SMART TAXI rūpi Tavo gera nuotaika.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Atvyk su Smart taxi į The Tigger Lillies koncertą Vilniaus kongresų rūmuose Пт 25.01.2019 19:00 Smart Taxi 6.00 - 12.00
Полезная информация
Įsigijęs šią paslaugą, iki šio penktadienio, gruodžio 1 d. 12 val. atsiųsk adresą, laiką ir telefono numerį el.paštu: dc.vilnius@smarttaxi.lt.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Литва
Организатор
UAB ''PGS Group''
UAB ''PGS Group''
Gedimino pr.45-4 Vilnius
Другие даты Тот же организатор То же место проведения