По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

EROTIC show MEN 2018. Vyrų striptizo čempionatas Klaipėdoje

Пт 09.11.2018 20:00
Amberton Klaipėda renginių salė, Klaipeda
Karščiausias metų vakarėlis „Erotic Show Men 2018“ grįžta į Klaipėdą! Aistras kurstantys ir abejingų nepaliekantys striptizo šokėjai vėl džiugins pajūrio publiką. Seksualiausi Europos šokėjai savo pasirodymą surengs jau lapkričio 9 dieną.

Kas buvo „Erotic Show Men 2017“, gali patvirtinti – šokėjai surengia nepamirštamą šou. Šis renginys yra puiki vieta švęsti gimtadienį, mergvakarį ar pasiausti su kolektyvu.

Į Lietuvą iš visos Europos atvykstantys šokėjai žino – Lietuvos moterys į renginį atvyksta nusiteikusios pasilinksminti, tad kruopščiai apgalvoja kiekvieną pasirodymą, choreografiją.

„Erotic Show Men“ čempionatas Lietuvoje sulaukia didžiulio susidomėjimo. Į prieš metus vykusį pasirodymą visi bilietai buvo išpirkti gerokai prieš renginį, tad organizatoriai ragina jais pasirūpinti iš anksto.

Pajūryje pasirodys tikros striptizo pasaulio žvaigždės, o pirmosios šokėjų pavardės ar kolektyvų pavadinimai bus atskleisti jau už mėnesio. Renginys vyks žiurovių pamėgtoje Klaipėdos „Vakario“ salėje.

Сайт мероприятия: https://www.facebook.com/events/2105673936336701/

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
EROTIC show MEN 2018. Vyrų striptizo čempionatas Klaipėdoje Пт 09.11.2018 20:00 Amberton Klaipėda renginių salė, Klaipeda
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:15
Renginio trukmė: 4 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18 (būtina turėti asmens dokumentą)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Naujojo sodo g. 1 Klaipeda Литва
Организатор
Taip ir ne kitaip, VšĮ
Vanagupės g. 26-80 Palanga