По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Istorinė-literatūrinė ekskursija AMOR OMNIA VINCIT arba 3 žymiausios LDK meilės istorijos

Вс 16.12.2018 12:00
Vilniaus senamiestis, Vilnius
15.00
Istorinė-literatūrinė ekskursija AMOR OMNIA VINCIT! ("Meilė nugali viską!") arba 3 žymiausios LDK XVI-XVII amžiaus:Aistros ir apgavystės,Pasiaukojimo ir išdavystės,Gyvenimo ir mirties dėl Meilės istorijos!

Ir visa tai naujuoju ISTORIJOS ARGONAUTŲ VIP turų formatu,kurias veda VU Istorijos fakulteto auklėtinis,licencijuotas gidas,charizmatiškasis aktorius ir skaitovas Marijus-Xrisostomos TUMAS.

ISTORIJOS ARGONAUTAI naujas patentuotas tarptautinių ekskursijų brendas,todėl video ir audio įrašai neleidžiami,foto-tik su vadovo leidimu.O idant,nepažeist 8-ojo Dekalogo įstaymo-profesionalūs žurnalistai ir gidai-nepageidaujami.

Ekskursijos trukmė 1val 45 min.Kaina-15 eurų.Startuojam nuo Vilniaus Universiteto ir Prezidentūros kampo, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 12 val.

Tel. pasiteiravimui 8639-88880
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Istorinė-literatūrinė ekskursija AMOR OMNIA VINCIT arba 3 žymiausios LDK meilės istorijos Вс 16.12.2018 12:00 Vilniaus senamiestis, Vilnius 15.00
Полезная информация
EKSKURSIJOS DALYVIAMS BŪTINA (!) IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA TELENONU (nr 8639 88880), NE MAŽIAU NEGU VALANDA NUO NURODYTO PRADŽIOS LAIKO .

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 45 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Universiteto g. 3, Vilnius Vilnius Литва
Организатор
Marijus Tumas
Marijus Tumas
Architektų g. 86-44 Vilnius
Другие даты Тот же организатор То же место проведения