По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Istorinė-literatūrinė ekskursija žydų paveldo tema BEI MIR BIST DU SCHOEN

Сб 26.09.2020 16:00
Vilniaus senamiestis, Vilnius
15.00
Istorinė-literatūrinė ekskursija žydų paveldo tema- "BEI MIR BIST Du SCHOEN" arba chasidiški pasivaikščiojimai po misnagediškąjį Vilne.Ekskursijos vadovas M.X.Tumas yra daug metų išdirbęs ICCJ (Martyno Buberio fondo abramiškųjų religijų forume,tarptautinės "judeo-christian"ekumeninės diskusijos sekcijoje)

Ir visa tai naujuoju ISTORIJOS ARGONAUTŲ VIP turų formatu,kurias veda VU Istorijos fakulteto auklėtinis,licencijuotas gidas,charizmatiškasis aktorius ir skaitovas Marijus-Xrisostomos TUMAS.

ISTORIJOS ARGONAUTAI naujas patentuotas tarptautinių ekskursijų brendas,todėl video ir audio įrašai neleidžiami,foto-tik su vadovo leidimu.O idant,nepažeist 8-ojo Dekalogo įstaymo-profesionalūs žurnalistai ir gidai-nepageidaujami.

Ekskursijos trukmė 1val 45 min. Kaina-15 eurų.Startuojam nuo Vilniaus Universiteto ir Prezidentūros kampo, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 14 val.

Tel.pasiteiravimui 8639-88880
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Istorinė-literatūrinė ekskursija žydų paveldo tema BEI MIR BIST DU SCHOEN Сб 26.09.2020 16:00 Vilniaus senamiestis, Vilnius 15.00
Полезная информация
EKSKURSIJOS DALYVIAMS BŪTINA (!) IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA TELENONU (nr 8639 88880), NE MAŽIAU NEGU 2 VALANDOS NUO NURODYTO PRADŽIOS LAIKO .

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 45 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Vilniaus senamiestis
Universiteto g. 3, Vilnius Vilnius Литва
Организатор
Marijus Tumas
Marijus Tumas
Architektų g. 86-44 Vilnius
+37063988880 / marijus1@yahoo.co.uk
Рег. №: Ind. veikl. paž. nr. 755649
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Istorinė-literatūrinė ekskursija AMOR OMNIA VINCIT arba 3 žymiausios LDK meilės istorijos Istorinė-literatūrinė ekskursija AMOR OMNIA VINCIT arba 3 žymiausios LDK meilės istorijos Vilniaus senamiestis, Vilnius 15.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!