logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kokios istorijos slypi Klaipėdos koncertų salės užkulisiuose? | Edukacinė programa

Описание событияСкрыть описание

Dažnas, ko gero, susimąsto, o kaip atrodo koncerto „virtuvė“ iš vidaus? Kokį kelią turi nueiti meno kolektyvų atlikėjai ir solistai, kol gimsta koncertinė programa? Kaip vyksta repeticijos? Nuo šiol klausytojai turės galimybę visą tai išvysti patys.

18-ąjį koncertinį sezoną Klaipėdos koncertų salė pasitinka naujove – nuo rugsėjo kviečia į ekskursijas po įstaigą. Ekskursijų metu bus atskleidžiami Koncertų salės įkūrimo istorijos klodai, kaip įstaiga veikia ir kuo gyvena. Pagal galimybes, salė atvers duris į užkulisius, kad dalyviai galėtų viską pamatyti iš arti. Labiausiai intriguojantis momentas – gyva Klaipėdos koncertų salės meno kolektyvų ir jų svečių repeticija.  Atlikėjams vaikščioti tais pačiais įstaigos koridoriais, scenos užkulisiais – įprastas, kasdienis darbas, tačiau klausytojui – tai paslaptingos, nežinomos erdvės. Esant galimybei, ekskursijų dalyviai turės progą netgi pakalbinti meno kolektyvų atlikėjus ir gauti atsakymus į jiems iškilusius klausimus.

Ekskursijos bus rengiamos grupėmis: moksleiviams ir suaugusiems. Moksleivius į ekskursijas kviečiame nemokamai, suaugusiesiems – bilieto kaina 3 eurai. Senjorai, studentai, neįgalieji – pateikę galiojantį pažymėjimą, galės bilietą įsigyti su 50 proc. nuolaida (bilietams taikomas 1,20 Eur Bilietai.lt aptarnavimo mokestis).

Klaipėdos koncertų salė kviečia į pirmą naujo koncertinio sezono ekskursiją – rugsėjo 14 d. 18.00 val. Dalyviai pirmieji turės išskirtinę galimybę apsilankyti pirmą kartą Lietuvoje statomos pasaulinio garso britų kompozitoriaus Michaelo Nymano neurologinės operos „Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle“ repeticijoje, kurios premjera įvyks rugsėjo 15 dieną. M. Nymano opera sukurta remiantis garsaus britų neurologo ir neuropsichologo Oliverio Sackso to paties pavadinimo knyga, tapusia bestseleriu ir laikoma neurologijos mokslo klasika.

Išskirtinėmis sąlygomis, Klaipėdos koncertų salės repertuarinių programų repeticijose, galės dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai. Dalyvių skaičius ribotas. Kviečiame registruotis e- paštu: edukacija@koncertusale.lt arba telefonu +370 678 38901. Atvykus į ekskursiją būtina turėti galiojantį Galimybių pasą.

События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить