По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

SMART TAXI į GRUZIJOS NACIONALINIS BALETAS

Пт 23.02. 2018 14:00
Smart Taxi
6.00 - 12.00
Atvyk į vienintelį GRUZIJOS NACIONALINIO BALETO „SUKHISHVILI“ pasirodymą patogiai!

Įsigyk fiksuotos kainos SMART TAXI bilietą ir iš bet kurios Vilniaus miesto vietos į Gruzijos karščiu alsuojantį pasirodymą COMPENSA SALĖJE Vilniuje atvažiuosi laiku, arčiausiai durų. Su vienu bilietu pasiimk ir du draugus (taksi gali važiuoti iki 3 keleivių).

Kiek kainuos? Žemėlapyje rask vietą iš kurios važiuosi SMART TAXI į koncertą. Kelionė iš 1 zonos kainuos tik 6 €, 2 zonos – 9 €, kitų Vilniaus miesto vietų – 12 €.

Įsigijęs šią paslaugą, iki šio penktadienio, vasario 23 d. 12 val. atsiųsk adresą, laiką, telefono numerį ir taksi bilieto numerį el.paštu: dc.vilnius@smarttaxi.lt.

Išsaugok bilietą iki koncerto pabaigos. Jis suteiks tau pirmenybę važiuoti SMART TAXI po koncerto namo.

Kiek kainuos kelionė namo? Į tą pačią zoną, iš kurios atvykai į koncertą – tiek pat, kiek vykstant į koncertą. Už kelionę namo taksi automobilyje atsiskaityk patogiai - grynais arba mokėjimo kortele.

SMART TAXI rūpi Tavo gera nuotaika.
Показать большеПоказать меньше
Полезная информация

Įsigijęs šią paslaugą, iki šio penktadienio, gruodžio 1 d. 12 val. atsiųsk adresą, laiką ir telefono numerį el.paštu: dc.vilnius@smarttaxi.lt.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Литва
Организатор
UAB ''PGS Group''
UAB ''PGS Group''
Gedimino pr.45-4 Vilnius
Рег. № 304259512
НСО LT100010814513