logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Akustinis Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas | Vilnius

Вс 22.05.2022 18:00
Vaidilos teatras, Vilnius
20.50 - 92.50
Visų mūsų džiaugsmui Vilniuje įvyks nuostabus Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas!

Į daugybę Lietuvos ir užsienio Svetlanos Surganovos ir jos Orkestro meno gerbėjų, nekantriai laukiančių mylimų artistų koncertų, klausimus galime su malonumu atsakyti - koncertai tikrai įvyks! Ir būtent tuo laiku, kaip ir suplanuota t. y. gegužės 22 ir 23 dienomis!
Turime pastebėti, kad dar niekada nėra buvę tokių neįprastų sunkumų organizuojant šiuos koncertus!
Įvairūs pavyduoliai, troliai ir kiti nelabai geri žmonės netgi bandė surasti tam tikrą politinį atspalvį, tačiau nepriekaištingos S. Surganovos reputacijos ir jos šviesios auros dėka, bei Ukrainos valstybės pagalbos dėka, kuri raštu patvirtino apie teigiamą ukrainiečių požiūrį į Surganovą ir palinkėjo mums gerų koncertų Lietuvoje, mums pavyko įveikti visus pasipriešinimo barjerus. Beje 2022 m. rudenį planuojami S. Surganovos koncertai pačioje Ukrainoje.
Vienintelis įvykęs pasikeitimas – buvo nuspręsta pakeisti pasirodymo vietą į labiau patogią atlikėjams ir publikai bei tobulą akustiškai – Vaidilos teatrą, kuris randasi pačiame miesto centre: A.Jakšto g. 9, Vilniuje.
Didžiulis ačiū artistams ir jų vadybai, Vaidilos teatro administracijai, Ukrainos valstybės atstovams ir ačiū jums visiems tikrojo, gyvojo meno gerbėjams už palaikymą ir kantrybę!

Koncertas įvyks, tad būkite pasiruošę atvykti ir būtinai saugokite turimus bilietus, jie galios perkeltam koncertui ir pozityviai įtakos jūsų nuotaiką!
Jokios stichinės nelaimės nesutrukdys susitikti su mylimais ir taip ilgai lauktais artistais!
Visi jau įsigyti bilietai galioja ir keisti jų į naujus bilietus nereikės. O tiems kas dar nespėjote įsigyti bilietų į šiuos puikius kocertus, dabar yra pats laikas nusipirkti juos visose bilietai.lt kasose!

Prieš paskelbdama 2-jų metų kūrybinę pertrauką, Svetlana nusprendė pasirodyti Lietuvoje, pristatydama unikalią muzikinę–teatralizuotą programą „AKUSTIKA“ arba „Kontraste“, kurios metu grupė iš 10 žmonių išskirtinai akustiniais instrumentais atliks pačius geriausius ir mylimiausius grupės kūrinius!

Grupė „Surganova ir Orkestras“ Svetlanos Surganovos buvo įkurta 2003 metais, jai palikus kitą, pačios suburtą kolektyvą – „Naktiniai Snaiperiai“. Grupė iš karto išsiskyrė iš kitų, užėmusi unikalią vietą rusų muzikos industrijoje. Sankt Peterburgo inteligentams „apsilankyti pas Surganovą“ yra toks pat gero tono ženklas, kaip ir nuvykti į Ermitažą ar Marijinką.

Grupė yra toli nuo šablonų ir formatų, savo žanrų įvairove nepriklausanti nei vienai muzikinei krypčiai. Rokas, latino, trip-hop, prancūzų šansonas, brit-pop, elektronika — skirtingos „Surganovos ir Orkestro“ kūrybos pusės – išsirutulioja į labai skirtingas kūrybines kombinacijas. Poliarinių žanrų samplaika atvaizduoja komandos kūrybinio diapazono platumą ir įvairiapusiškumą.
Į nieką nepanašūs, nuo pirmosios natos atpažįstami „Surganova ir Orkestras“ yra vieni iš daugiausiai gastroliuojančių kolektyvų. Reikšmingiausių festivalių vedovai „Surganovą ir Orkestrą“ vadina „daugiausia saulės turinčia“ grupe, o meno kritikai iki šiol bando įminti jų muzikos fenomeną.
Aukštasis atlikimo meistriškumas su elegantiško nerūpestingumo šydu išduoda nepakartojamą autorinį stilių, nesistengiantį globalizuotis išlaikant jausmų ir santykių etiką. Dainuodami apie paprastus, kiekvienam artimus dalykus, „Surganova ir Orkestas“ užsitarnavo tūkstančių gerbėjų susižavėjimą savo dialogo su žiūrovų sale giluma. Paprastumo ir jėgos derinys su beribe emocijų koncentracija, nuoširdus pateikimas su chuliganišku šarmu, saviironija ir užburiantis šarmas priverčia publiką tai šokti, tai sustingti ir susimąstyti. Kiekvienam grupės koncertui yra būdinga savotiškai tirpstanti konstanta, griaunanti dialogo su žiūrovu baigtinumą, provokuojanti naujam susitikimui. „Ji pakeitė mano gyvenimą“, – dažnai prisipažįsta S. Surganovos koncertuose apsilankę žiūrovai.
Viskas, kuo kvėpuoja Svetlana Surganova, atgyja su jos grupės muzikantų pirštais, pradedant nuo debiutinio albumo „Nejaugi tai aš“ (2003), kuris buvo išparduotas 100 000 egzempliorių oficialiu tiražu ir už metų pasiekimus gavo Fonogramų gamintojų nacionalinės federacijos premiją „Auksinė plokštelė“. Grupė ir toliau išlaikė jai būdingą naujų formų netikėtumą ir estetinį tikslumą.
„Sielą svaiginantis“ albumas „Šopeno mylimoji“ (2005) klausytoją apgaubia įkaitusios tragedijos atmosfera. Plokštelė „Druska“ (2007) įėjo į geriausių dešimtmečio roko albumų dešimtuką, „Rusų reporterio“ žurnalo nuomone. Dvasingas, romantinis albumas „Laiko patikrinta“ (2008) — geriausias metų albumas, muzikinio portalo Newsmusic kritikų teigimu. „Pasimatysime greitai“ (2011) – brutalus ir veržlus. Iš pralekiančių impresionistinių miniatiūrų supintas albumas „Žaidimas klasėmis“ (2014) įrašytas su styginiu sekstetu. Lyrinė plokštelė „Taika pasauliui“ (2015) tapo ryškiu pasisakymu šiuolaikinių įvykių tema. Iš viso šiai dienai grupė yra išleidusi 14 albumų.
Travestijos organika su karalienės laikysena išduoda Surganovos dramatinę kilmę. Ne veltui daug grupės koncertinių programų yra sąmojingai teatralizuotos. Atrodo, kad Surganova iš paties teksto ištraukia žodžių melodiją, kurdama dainas žymiausių praėjusių amžių poetų: Cvetajevos, Brodskio, Achmatovos, Gumiliovo, Lorkos, Himeneso, Beranže eilėmis.


Bilietai į unikalų Svetlanos Surganovos ir Orkestro akustinį koncertą „Kontraste“ 2022 m. gegužės 22 d. 18.00, Vilniuje, Vaidilos teatre parduodami visose bilietai.lt kasose.

Informacija apie koncertą ir bilietų užsakymas: +370 645 36403, +370 671 76502

Pasiūlymai dėl galimo bendradarbiavimo: +370 618 01331

 

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Akustinis Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas | Vilnius Вс 22.05.2022 18:00 Vaidilos teatras, Vilnius 20.50 - 92.50
Полезная информация
Приобретая 10 и более билетов обращайтесь: vipklientai@bilietai.lt
 
Двери открываются: 30 мин. перед мероприятием
Продолжительность мероприятия: ~2:00
Перерыв: нет
Язык мероприятия: русский
Вход для детей бесплатный: нет
Возрастной ценз: N-6
Скидки: -

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Vaidilos teatras
A. Jakšto g. 9 Vilnius Литва
Организатор
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Рег. №: 301696193
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет IŠKILUS PIANISTAS - Panevėžys IŠKILUS PIANISTAS - Panevėžys Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 27.00 - 29.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет IŠKILUS PIANISTAS - Marijampolė IŠKILUS PIANISTAS - Marijampolė Marijampolės dramos teatras, Marijampolė 14.00 - 36.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' KVARTIRNIK, Vilnius 41.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Izraelio ''Vanessa Mae'' Ana Agre | Panevėžys Izraelio ''Vanessa Mae'' Ana Agre | Panevėžys Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 15.00 - 27.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Izraelio ''Vanessa Mae'' Ana Agre | Marijampolė Izraelio ''Vanessa Mae'' Ana Agre | Marijampolė Marijampolės dramos teatras, Marijampolė 15.00 - 25.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!