logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Alanas Chošnau. Geriausios dainos.

Пт 02.06.2023 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Šią vasarą atidarykite kartu su atlikėju Alanu Chošnau. 2023 m. birželio 2 d. Palangos koncertų salėje, Palangos vasaros sezono atidarymo vakarą vyks įspūdingas atlikėjo koncertas su nauja programa "Geriausios dainos".

Lietuvos populiariosios ir elektroninės muzikos žvaigždė, dainų autorius, muzikos prodiuseris ir išskirtinio tembro atlikėjas Alanas Chošnau kviečia į savo koncertą, kuriame skambės tik visiems puikiai atpažįstami ir mylimi muzikiniai hitai, sukurti per trisdešimt aktyvių kūrybos metų grupės "Naktinės personos" ir sėkmingos solinės karjeros laikotarpiais. 

„Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą... Gyvenu muzika ir dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Tai likimas, kurį priėmiau su meile ir pasitikėjimu. Tikiu, kad mano klausytojai tai jaučia..." (A. Chošnau)

Alanas Chošnau - tai autentiškas, savito muzikinio braižo dainų kūrėjas ir atlikėjas, įvertintas begalės ištikimų klausytojų, atrastas naujos kartos klausytojų, ne kartą pelnęs "Geriausias metų atlikėjas", "Auksinis diskas", "Geriausia metų daina" titulus Lietuvos muzikos scenos apdovanojimuose. 

Nauja Alano Chošnau koncertinė programa "Geriausios dainos" užtikrina - šiuose koncertuose skambės tik hitai!

Neabejojame, kad visiems puikiai žinomi soliniai Alano Chošnau ir grupės "Naktinės personos" kūriniai kiekvienam koncerto dalyviui sukels tik pačius šilčiausius ir jaukiausius prisiminimus, paryškins išgyventų emocijų spalvas ir kiekvieną pakvies į muzikinę kelionę laiku... 

Sceninė Alano Chošnau magija, įspūdingas šviesų ir garso efektų šou - tai viskas ko reikia įsimintinam vasaros sezono atidarymui Lietuvos pajūryje, Palangoje. Susitikime prie saulėtos jūros ir palydėkime šį vakarą drauge! 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Alanas Chošnau. Geriausios dainos. Пт 02.06.2023 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 23.70 - 50.00
Мероприятие Alanas Chošnau. Geriausios dainos.
Дата / Время Пт 02.06.2023 20:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 23.70 - 50.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
Wow projektai, VŠĮ
Gedimino pr. 49-45 Vilnius
vadyba@alanaschosnau.com, +37068376758
Рег. №: 302968408
НСО LT100015617218
Мероприятие Alanas Chošnau. Geriausios dainos.
Дата / Время Пт 02.06.2023 20:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 23.70 - 50.00
То же место проведения
Купить билет Spektaklis ''GAL NEDAROM TRAGEDIJOS'' (Yasmina REZA) / Palanga ПопулярноеПопулярноеSpektaklis ''GAL NEDAROM TRAGEDIJOS'' (Yasmina REZA) / Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Купить билет BrainStorm | Palanga ПопулярноеПопулярноеBrainStorm | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Купить билет Holivudo žvaigždės | PALANGA ПопулярноеПопулярноеHolivudo žvaigždės | PALANGA Palangos koncertų salė, Palanga
Купить билет VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS НовоеНовоеVASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS Palangos koncertų salė, Palanga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить