По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

ALEX SKOLNICK TRIO (USA) - European Conundrum Tour 2019

Сб 09.03.2019 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
16.50 - 21.50
Jazz meets Metal: ALEX SKOLNICK TRIO (USA)
European Conundrum Tour 2019


Artėjantį pavasarį Lietuvoje džiazas scenoje susitiks metalą: į Lietuvą pirmą kartą atvyks JAV džiazo muzikos atlikėjai ALEX SKOLNICK TRIO, kurių lyderis ir gitaristas Alexas Skolnickas geriausiai melomanams pažįstamas kaip garsios thrash metalo grupės TESTAMENT narys, Jis taip pat bendradarbiauja su tokiais projektais kaip METAL ALLEGIANCE, Stu Hamm Band bei kitais.

Visai kitokios muzikos kolektyvą gitaristas Alexas Skolnickas subūrė dar 2001 metais, kad įgyvendintų savo grojimo gitara idėjas ir pabėgtų nuo kasdienės rutinos, kuri kartais pradeda varginti. Kiti du trio nariai yra būgnininkas Mattas Zebroskis, dirbantis su Brother Josephus, Daisy Joplin, ir bosistas Nathanas Peckas, kurio meistriškumą įvertino tokios džiazo muzikos žvaigždės, kaip Maynard Ferguson ar Maria Maldaur.

Grupės ALEX SKOLNICK TRIO atliekamos originalios muzikos šaknys glūdi labiau hardroko ir heavy metalo kanonuose nei klasikiniame džiaze - ir tuo ji skiriasi nuo įprasto visų šio žanro grupių skambesio. Debiutinis šio trio albumas „Goodbye to Romance: Standards for a New Generation“, kuriame įrašyti vien kitų grupių koveriai, pasirodė 2002 metais, po dviejų metų išleistas jo įpėdinis „Transformation“. Vėliau trio „transformavosi“ link savo kūrybos ir 2006 metų leidinyje „Last Day in Paradise“ jau dominavo jų pačių dainos, o 2011-ųjų darbe „Veritas“ irgi girdime tik vienintelę grupės „Metallica“ interpretaciją.

Šių metų rugsėjį ALEX SKOLNICK TRIO išleido naują albumą „Conundrum“ ir 2019-aisiais leisis į jo pristatymo gastroles „European Conundrum Tour 2019“, kurių metu atvyks ir į mūsų šalį. Grupės ALEX SKOLNICK TRIO pirmasis vizitas į Lietuvą bus įsimintinas iškart dviem koncertais: kovo 09 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje ir kovo 10 dieną klube „Ramybė“ Palangoje.

https://youtu.be/2F5lbWissR4

https://youtu.be/Tj0PTucbsMw
https://youtu.be/w-gqmetYqxk
https://youtu.be/v6WRMwU5uHo
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ALEX SKOLNICK TRIO (USA) - European Conundrum Tour 2019 Сб 09.03.2019 19:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 16.50 - 21.50
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: -
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Литва
Организатор
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
Другие даты Тот же организатор То же место проведения