logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE.

Сб 19.02.2022 18:00
Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys
13.20 - 16.20

2021 m. lapkričio 10 d. renginys perkeliamas į 2022 m. vasario 19 d. Panevėžio muzikinį teatrą. Įsigyti bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. lapkričio 24 d.

2021 m. lapkričio 11 d. renginys perkeliamas į 2021 m. gruodžio 28 d. Raudondvario dvaro menų inkubatorių. Įsigyti bilietai galios. Įsigyti bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. lapkričio 25 d.

Įėjimas į renginį tik turint „galimybių pasą“

Jūs paklausite – kodėl ne vakaras? Ir būsite teisūs! Vakaras - tai tas laikas, kai nevalingai norisi užklysti į teatrą. Bet scena pilna muzikos, šviesų ir teatro magijos vakare, naktį – lieka tuščia! Ir tada ji tampa atvira praeičiai. Sako, naktį teatre galima išgirsti į anapusybę išėjųsių Didžiųjų Artistų balsus, praėjusių laikų žiūrovų ovacijas ir muziką…

Deja, spektakliai neturi išliekamosios vertės… Jie lieka tik juos mačiusiųjų atminty. Ir muzika yra tai, kas mums suteikia galimybę prisiminti spektaklius, kurie daugeliui iš mūsų pakeitė gyvenimą.

„Naktis teatre” – tai muzika ir dainos, su kuriomis susidūriau pats. Tai nemažas laiko tarpas -beveik ketvirtis amžiaus - nuo gyvenimo „Aukštyn kojom” iki „Brėmeno muzikantų”. Tai muzika, kurią, būdamas vaikas, jaunuolis, studentas, klausiau sėdėdamas ant Teatro laiptų ir mačiau joje save. Tai dainos, kurios niekada negavo galimybės patekti į rampų šviesą, bet turi tokį dramaturginį užtaisą, kad tiesiog prašosi į sceną. Ne tai kad prašosi… jos persekioja, lenda pro langą, brukasi pro visus plyšius ir reikalauja būti išgirstos. Ir, manau, ta naktis atėjo!” – nekantraudamas pristatyti programą mintimis dalinasi aktorius Andrius Kaniava.

Dainos iš miuziklų „Meilė ir mirtis Veronoje”, „Ugnies medžioklė su varovais”, iš spektaklių „Didysis geismas”, ,,Pabėgimas iš Trepsės namų“, ,,Pinokio kronikos“, „Išėjau aš stotin”, „Taisyklė nr. 1 arba sapnuoti Vilnių draudžiama“, „Liūdnojo vaizdo riteris“ ir daugybės kitų, ryškų sceninį gyvenimą nugyvenusių pastatymų. O kaip gi be Andriaus Kulikausko sukurtų dainų, Tom Waits ir 4 Non Blondes melodijų… Ir tai tikrai dar ne viskas, ką galima išgirsti naktį teatre. Suintrigavome? 

 

Kartu su Andriumi Kaniava muzikuos: Sigitas Mickis (klavišiniai), Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Šviesomis NAKTĮ TEATRE spalvins šviesų dailininkas Pijus Vasiliauskas, o ausiai malonų garsą užtikrins garso režisierius Giedrius Ūsas.

 

Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“

S6 ir S7 staliukai yra riboto matomumo.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt, koncertai@bardai.lt, tel. 867223266

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Сб 19.02.2022 18:00 Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 13.20 - 16.20
Место проведения
Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės aikštė 8 Panevėžys Литва
Организатор
Geros muzikos ekspertai, VšĮ
Kareivių g. 6-510 kab. P.d. 2.9, Vilnius
+37068584897
Рег. №: 303832852
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Tiketa.ltTiketa.ltAndrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Birštono kultūros centras, Birštonas 13.20 - 16.20
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Tiketa.ltTiketa.ltAndrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Girstučio kultūros ir sporto centras, Kaunas 13.20 - 21.20
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!