logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Andrius Mamontovas | Pažaislio vienuolynas

Описание событияСкрыть описание

Išskirtinis Andriaus Mamontovo koncertas Pažaislio vienuolyno kieme

 

Rugpjūčio 27 d. vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Andrius Mamontovas surengs savo koncertą Pažaislio vienuolyno kieme. Tai išties išskirtinė galimybė išgirsti mūsų visų mėgstamus kūrinius užburiančioje Pažaislio aplinkoje, juolab, kad šis koncertas bus vienintelis A. Mamontovo pasirodymas Kaune šiais metais. „Tokios unikalios vietos, kaip Pažaislio vienuolynas, visada suteikia renginiams ypatingo žavesio. Be galo laukiu šio koncerto“, - dalinasi savo mintinis Andrius.

 

Koncerte skambės populiariausios A. Mamontovo dainos, o taip pat labai tikėtina, kad išgirsim ir naujausius kūrinius iš šiemet išleisto albumo “Perlai ir Sakuros”. Po penkerių metų pertraukos pasirodęs egzistencinis ir filosofinis albumas talpina visas per praėjusį dešimtmetį kauptas dainininko mintis, asmeninius išgyvenimus, pasikeitimus ir savirefleksiją, suteikia šviesos ir stiprybės.

 

Organizatoriai primena, kad į koncertą parduodamų bilietų skaičius yra ribotas. Visos vietos sėdimos ir tarp kėdžių numatyti saugūs atstumai.

 

Koncertas vyks 2020 m. rugpjūčio 27 d. Pažaislio vienuolyno kieme.

Bilietai prekyboje nuo liepos 1 d. - www.bilietai.lt

Koncertą organizuoja -  www.medusaconcert.lt

 

 

 

 

Сайт мероприятия: https://medusaconcert.lt/visi-renginiai/

События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить