logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Andrius Mamontovas

Пт 07.04.2023 20:00
Cadogan Hall

Elektromechaninis Andriaus Mamontovo koncertas | LONDONAS

Balandžio 7-ąją Londone, istorinėje „Cadogan Hall“ koncertų salėje, Andrius Mamontovas, bendradarbiaudamas su kompozitoriumi, muzikantu Eimantu Belicku, pristatys netradicinį, naujų skambesių kupiną elektromechaninį koncertą. Pasirodyme skambės naujausi Lietuvos muzikos legendos kūriniai ir didžiausi superhitai, kurie, neabejotinai, gerbėjus nustebins naujais muzikiniais atspalviais. 

Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Išgirdus jo vardu atmintyje pradeda rikiuotis daugybės jo dainų pavadinimai: „Ufonautai“, „Ar prisimeni mane?“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Ar tai būtum tu?“, „Mono arba Stereo“, „Saulės miestas“, „Meilės nebus per daug“, „Laužo šviesa“ ir daugybė kitų. O kaip žinomi kūriniai skambėtų elektromechaninės muzikos amplua?

Jau daugelį metų elektromechaninė muzika yra viena labiausiai Andrių Mamontovą dominančių muzikos sričių. Pasirodymų metu atrodo, kad ją atlikti nėra sudėtinga, tačiau toks klausytojus pasiekiantis įspūdis reikalauja labai daug pastangų ir pasiruošimo. Atlikėjas nuolat bandė į savo muziką įtraukti elektroninės muzikos elementų, tačiau, anot muzikanto, jie tinka ne visoms jo dainoms.

2019 m. A. Mamontovas festivalyje „Midsummer Vilnius“ pirmą kartą įgyvendino ilgai svajotą elektroninės muzikos pasirodymą „Vaikystėje dažnai kažką konstruodavau žaisdamas, todėl į muzikos kūrimą kartais žiūriu lyg inžinierius. Man patinka naujovės ir elektroniniai instrumentai. Man patinka jungti skirtingus elementus, kad atsirastų kažkas naujo. Elektroninė muzika yra mano didžiausia meilė ir aš nuosekliai žingsnis po žingsnio žengiu link jos savo kūryboje“, – apie pasirodymą kalbėjo Andrius Mamontovas. Nuoseklios kūrybos rezultatai visomis spalvomis atsiskleis ir „Cadogan Hall“ koncertų salėje vyksiančiame koncerte. 

950 klausytojų talpinanti erdvė pasižymi nuostabia akustika ir prabangia aplinka. Šią koncertų salę kaip geriausią visame Londone renkasi daugelis svarbiausių Jungtinės Karalystės orkestrų. Taip pat čia reziduoja britų muzikinės kultūros pažiba – Karališkasis filharmonijos orkestras, savo koncertus rengia Londone besisvečiuojantys orkestrai.

 

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Andrius Mamontovas Пт 07.04.2023 20:00 Cadogan Hall 49.00 - 99.00
Мероприятие Andrius Mamontovas
Дата / Время Пт 07.04.2023 20:00
Место проведения Cadogan Hall
Цена 49.00 - 99.00
Полезная информация

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų kreipkitės vipklientai@bilietai.lt

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Cadogan Hall
5 Sloane Terrace, Londonas Великобритания
Организатор
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Рег. №: 302710977
НСО LT100006777816
Мероприятие Andrius Mamontovas
Дата / Время Пт 07.04.2023 20:00
Место проведения Cadogan Hall
Цена 49.00 - 99.00
Тот же организатор
Купить билет Andrius Mamontovas ПопулярноеПопулярноеAndrius Mamontovas Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
Купить билет Mantas: Rhapsody Recomposed НовоеНовоеMantas: Rhapsody Recomposed Palangos koncertų salė, Palanga
Купить билет Violeta Urmana. Gala koncertas ПопулярноеПопулярноеVioleta Urmana. Gala koncertas Valdovų rūmai, Vilnius
Купить билет Future Cello ПопулярноеПопулярноеFuture Cello Valdovų rūmai, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить