logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Andrius Mamontovas Nidoje

Сб 28.08.2021 21:00
Šiaurinė Parnidžio kopos papėdė, Nida
33.00

Rugpjūčio 28-ąją Andrius Mamontovas surengs ypatingą koncertą Nidoje, kurio metu skambės geriausios atlikėjo dainos ir speciali instrumentinė muzika sukurta iš Neringoje įrašytų garsų. Koncertas įvyks Nidoje, unikalaus ir trapaus gamtovaizdžio Tylos slėnyje, programa sukurta specialiai “Neringa – Lietuvos kultūros sala” iniciatyvai.

Koncerto išskirtinumas – ne tik sukurta speciali muzika Neringai, pasitelkiant Kuršių nerijoje įrašytus gamtos garsus, bet ir tai, jog sklindančią muziką žiūrovai girdės ne įprastu būdu naudojant įgarsinimo įrangą, o moderniausių bevielių ausinių pagalba, taip saugant supančią gamtą nuo garso taršos bei sukuriant išskirtinę patirtį klausytojui.

Koncerto scenografija tęs “Anglies miško” instaliacijos temą apie gamtos grynumą ir trapumą, apie žmogaus ir gamtos santykį, jo svarbą Neringos salos išsaugojimui, bet tuo pačiu ir žmogiškosios veiklos pavojus supančiai aplinkai. Scenografiją papildys Audriaus Jankausko specialiai šiam projektui kuriamas šviesos dizainas, leidžiantis klausytojui ne tik muziką, bet ir jį supančią aplinką patirti kitaip, išryškinant gamtos galybę, grožį ir trapumą.

Renginys organizuojamas tęsiant kūrybinės audiovizualinį projektą “Grynumas” – tai muzikos, perspektyvinės instaliacijos bei šviesų dailės sintezė, kalbanti apie žmogus santykį su Neringos gamta. Šis santykis projekte atskleidžiamas per išskirtinio bei Kuršių nerijos gamtos peizažo patirtį ir nuolatinį balansavimą tarp natūralumo ir žmogaus daromo poveikio. Tai trijų menininkų – kompozitoriaus ir muzikanto Andriaus Mamontovo, vizualinių instaliacijų kūrėjos Jolitos Vaitkutės ir šviesų dailininko Audriaus Jankausko kuriamas projektas, įkvėptas Kuršių nerijos subtilumo.

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Andrius Mamontovas Nidoje Сб 28.08.2021 21:00 Šiaurinė Parnidžio kopos papėdė, Nida 33.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~20:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: išankstiniai bilietai pigiau

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Šiaurinė Parnidžio kopos papėdė
Tylos slėnis Nida Литва
Организатор
Baleto teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 - 52, Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Рег. №: 302629386
Тот же организатор