logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

Aries - European Tour 2022 - Vilnius

Вс 28.08.2022 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
31.00

Hiphopo scenos revoliucionierius Aries vasarą surengs pasirodymą Vilniuje

Gerų koncertų banga Lietuvoje nežada nuslūgti. Tolyn žvelgianti muzikos agentūra „8 Days A Week“ antrą dieną iš eilės skelbia koncertą ir pristato naują talentą. Dar vienas naujas vardas šauna tiesiai į šios vasaros koncertų kolekciją ir agentūros šlovės sieną – Aries. Daug talentų savyje talpinantis veikėjas iš Kalifornijos, socialinių tinklų žvaigždė ir pačios Billie Eilish kolega į Vilnių užsuks rugpjūčio 28 d. Aries taip pat pasirinko naują Lukiškių kalėjimo versiją tokiam pasirodymui sostinėje ir ačiū jam už tai.

„Aš esu tik artistas, daugiau niekas” – sako prodiuseris, muzikantas, dizaineris, iliustratorius ir reperis Aries, kurio tikrasis vardas Arshia Nicholas Fattahi. Jis pradėjo kurti muziką, kai jam buvo vos 13 metų. Žmogus, kuris pats sugeba kurti, prodiusuoti, atlikti garso galutines korekcijas ir apipavidalinti savo albumą be kitų pagalbos. Perfekcionistas, siekiantis aukštumų ir kylantis į „Spotify“ viršūnes. Aries po savo sparnu globoja gigantai „Columbia Records“. Billie Eilish taip pat. Tiesa sakant, su juo dirba tie patys žmonės ir Billie komanda. Dauguma rimtų industrijos veikėjų sako, kad Aries yra kitas didelis dalykas ir perspektyva muzikos pasaulyje. Artistas, kurį būtina stebėti. Jo akcijos ir vertė kyla kasdien. Išvadas galite pasidaryti patys.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Aries pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, sausio 14 d., tačiau jau šiandien Aries fanai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Kodai galios labai ribotą laiką. Toks presale’as baigiasi sausio 14 d. 10 val. Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Apie Aries

Jei Aries gyventų video žaidime, tikrai būtų pagrindinis veikėjas. Tai naujas, dar negirdėtas ir kai kam netgi netikėtas vardas. Muzikos versle tokie vardai yra bene geidžiamiausi. Industrija nori juos atrasti ir „pagauti“ dar karjeros pradžioje. To siekia ir „8 Days A Week”. Maišydamas hiphopą ir alternatyvą su mažu Post Malone vokalo prieskoniu, jis skrodžia pasaulį skersai ir išilgai. Vien „Spotify“ platformoje debiutinis Aries albumas „Welcome Home“ perklausytas net 300 mln. kartų. Šį albumą Aries išleido savo pačio jėgomis ir be jokios leidybinės kompanijos pagalbos. Vaikystėje įkvėptas tėčio smuikininko, DVD kolekcijos ir gyvų „Linkin Park“ pasirodymų, jis rado būdą kaip jungti skirtingus muzikinius polius į vieną visumą. Mokykloje jis praleisdavo pamokas tam, kad namuose galėtų kurti muziką iki ryto.

Šiandien jo gerbėjų bazė – itin didelė, neįtikėtina ir išprotėjusi. Prieš keletą metų „YouTube“ platformoje Aries pradėjo atkartoti populiarių dainų ritmus ir talpino jas į 2 minutes. Peržiūros augo, auditorija pasiekė beveik pusę milijonų žmonių, o Aries pradėjo dalintis savo autorine kūryba. Tada jis suprato, ko nori iš savęs gyvenime ir ką gali pasiūlyti pasauliui. Įrašė pirmajį albumą ir išpardavė absoliučiai visą 21 koncertų turą Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Toks startas atkreipė rimtų leidybinių kompanijų ir didžiųjų festivalių dėmesį. Jo vardą pradėjo linksniuoti visi.

Mada – dar viena jo aistra ir labai svarbi karjeros dalis. Aries pats įkūrė savo mados namus „Wunderworld“ ir per kelias valandas išpardavė visą sukurtą drabužių liniją ir iliustracijas. Lapkritį įvyko ir to paties pavadinimo festivalis, į kurį Aries sukvietė kylančias Kalifornijos hiphopo žvaigždes. Nėra abejonių, kad šis sparčiai kylantis personažas šiais metais kils dar aukščiau. Pats Anthony Fantano jį šlovina ir palaiko, o Demi Lovato klausosi jo muzikos prieš savo pasirodymus.

„Muzika yra mano aistra. Tačiau tik ant scenos galiu parodyti žmonėms, kas aš esu. Mano energija! Vėl jaučiuosi kaip vaikas, stovintis prieš veidrodį ir dainuojantis „Linkin Park” dainas“, – sako Aries. Pats juokauja, kad pasirašė sutartį su muzikiniu velniu – visas laisvalaikis, pažintys, sapnai ir filmai yra apie muziką ir dėl muzikos. Į Vilnių jis atvyks pristatyti naujausio savo darbo „Believe In Me, Who Believes In You“. Tai jo paties žinutė sau po sunkaus nueito kelio – blogos draugų kompanijos, tėvų nepripažinimo, priklausomybių, panikos atakų kambaryje ir kitų baimių. Kad ir kaip banaliai beskambėtų, visa tai išgydė tik muzika. Dabar jis tuo dalinasi su visu pasauliu ir jam gražiai sekasi. Jo kūryboje daug nostalgijos, bet ji pažymėta jo paties antspaudu. Tai jį išskiria iš kitų. Vasaros pabaigoje turėsim progą su juo susipažinti ir mes. Lukiškių kalėjime, kur daugiau.

Aries Vilnių pirmą kartą pažymėjo savo koncertų planuose ir taip įsirašys mūsų sostinę į savo biografiją. Jam tai bus pirmoji viešnagė Baltijos šalyse ir pirmas toks solidus turas. Šiame koncertų ture paskelbta 20 pasirodymų. Nauja Lukiškių kalėjimo versija yra geriausia vieta atrasti kažką naujo ir tokius vardus. „Jungle“, Aurora, Tash Sultana, „Inhaler“ anksčiau, dabar Aries – tai pirmieji paskelbti pasauliniai vardai, kurie matuosis kalėjimo sceną ir neš žinią pasauliui. Bus dar, net neabejok. Tik gyvi pasirodymai atskleidžia visą artisto jėgą ir potencialą. Parodykim, kad tokie aktualūs vardai turi vietos Vilniuje, yra verti dėmesio ir ovacijų.

Fone – naujausias Aries darbas „Riding“
https://youtu.be/fnYO8ff7L3M

Nuorodos, muzika, viską ten

https://www.facebook.com/aries
https://www.instagram.com/aries/
https://twitter.com/aries_ix
https://www.tiktok.com/@aries

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Aries - European Tour 2022 - Vilnius Вс 28.08.2022 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 31.00
Мероприятие Aries - European Tour 2022 - Vilnius
Дата / Время Вс 28.08.2022 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 31.00
Полезная информация
Durys atidaromos: ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Литва
Организатор
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Рег. №: 305527276
НСО LT100013541518
Мероприятие Aries - European Tour 2022 - Vilnius
Дата / Время Вс 28.08.2022 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 31.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Tash Sultana - Vilnius Tash Sultana - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 50.00
Купить билет Kings Of Convenience - Vilnius 2022 Kings Of Convenience - Vilnius 2022 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 36.50 - 51.50
Купить билет Bonobo - Fragments Tour 2022 Bonobo - Fragments Tour 2022 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 45.00
Продано (Perkeltas) Men I Trust - Vilnius ПроданоПродано(Perkeltas) Men I Trust - Vilnius Kablys + Kultūra, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить