logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

ATB LIETUVOJE 2023

Сб 14.10.2023 21:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Daugiau nei 200 tūkst. gerbėjų  Lietuvoje turintis ATB, 2023 spalio 14-tą surengs pasirodymą Lietuvoje, „Žalgirio arenoje“. Atlikėjas laikomas trance muzikos pionieriumi ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Andre Tannenberger'ui (geriau žinomam kaip ATB) net dvidešimt metų besitęsiančios šlovės galėtų pavydėti daugelis. Tarp geriausių trance muzikos didžėjų ir prodiuserių pasaulyje papuolantis vokietis vieną po kito leidžia milijonus žmonių visame pasaulyje užkariaujančius hitus. Už juos gerbėjai jį lygina su bene ryškiausiai žėrinčiomis trance muzikos žvaigždėmis Paul van Dyk, Tiësto ir Armin van Buuren.

ATB ir jo pasauliniai hitai

Skirtingose pasaulio šalyse hitais tapusius ATB kūrinius galima vardinti labai ilgai: „9 PM (Till I come)“, „Ecstasy“, „Don't Stop“, „Killer“, „Let U Go“, „Hold you“, „Ecstasy“, „I Don't Wanna Stop“, „The Summer“, „Summer Rain“, „Believe In Me“, „Feel Alive“, „Long Way Home“, „Wrong Medication“, „Move On“ ir dar daug kitų. 2021-aisiais atlikėjas išleido naują hitą, kurį turbūt jau žino kiekvienas: „ATB x Topic x A7S - Your Love“ , šis kūrinys ir kiti iki šiol skamba radijose, geriausiuose pasaulio festivaliuose ir naktiniuose klubuose.

Į jo pasirodymą „Žalgirio arenoje“ suvažiuos ne tik gerbėjai iš Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių: iš Latvijos, Estijos, taip pat laukiama gerbėjų iš Lenkijos bei Suomijos.

Spalio 14-ąją pagrindinė miesto arena pavirs didžiuliu naktiniu klubu

Jau dabar ruošiamasi įspūdingam renginiui - investuojama į aukščiausio lygio garso aparatūrą, apšvietimą, scenografiją. Žadama išparduoti visus bilietus, o atlikėjas pažadėjo paruošti specialų nepertraukiamą 1,5 valandos setą.

ATB apšildys: DYNORO

„Žalgirio arenoje“ ant scenos pasirodys ir visame pasaulyje išgarsėjęs lietuvis didžėjus bei prodiuseris: DYNORO. Jo daina „In my mind“ iki šiol skamba visuose žymiausiuose planetos festivaliuose, naktiniuose klubuose, o beveik visose radijo stotyse Europoje 2019-taisiais ilgą laiką laikėsi top‘ų viršūnėje.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ATB LIETUVOJE 2023 Сб 14.10.2023 21:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 58.50 - 105.80
Мероприятие ATB LIETUVOJE 2023
Дата / Время Сб 14.10.2023 21:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 58.50 - 105.80
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:30
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Nauji klubo nariai bilietus perka nuo rugsėjo 1 d. 108 Ramirent klubo sektoriuje. Prieš renkantis vietas į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį.


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
ER group
Kęstučio g. 41-1 Kaunas
863011019; Infolegendsconcerts@gmail.com
Рег. №: 302655737
НСО LT100006451813
Мероприятие ATB LIETUVOJE 2023
Дата / Время Сб 14.10.2023 21:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 58.50 - 105.80
То же место проведения
Купить билет ART KAUNAS. Tarptautinis menų festivalis ART KAUNAS. Tarptautinis menų festivalis - Kauno Žalgirio arena, įėjimas Amfiteatras2, Kaunas
Купить билет 50 Cent / THE FINAL LAP TOUR 2023 50 Cent / THE FINAL LAP TOUR 2023 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Купить билет Beissoul & Einius Mysterious dream ПопулярноеПопулярноеBeissoul & Einius Mysterious dream Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Купить билет (Kaunas) PUPO | SECRET SERVICE | SAVAGE | JOY ПопулярноеПопулярное(Kaunas) PUPO | SECRET SERVICE | SAVAGE | JOY Kauno Žalgirio arena, Kaunas
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить