По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(ATŠAUKTAS) A due

Вс 27.09.2020 18:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Organizatoriai nuoširdžiai apgailestauja, tačiau dėl nenumatytų aplinkybių atšaukiamas rugsėjo 27 d., koncertas ,,A due“.
 
Deja, šiuo laikotarpiu pandemija yra stipresnė, todėl orkestro „Trimitas“ kolektyvui tenka keisti savo planus.
Orkestras „Trimitas“ nuoširdžiai atsiprašo už sukeltus nepatogumus. Saugokite save ir aplinkinius! Sekite naujienas orkestro „Trimitas“ soc. tinkluose ir internetinėje svetainėje www.trimitas.lt.
 
Pinigai už įsigytus bilietus bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Grąžinimai bus atlikti iki spalio 11 d.

 

A due

Šis koncertas – tai valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ rengiamos Lietuvoje ir užsienyje studijuojančių jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais rezidencijos „A due“ programos dalis. A due  (arba groti kartu) – muzikinis terminas naudojamas nurodyti, kai keli atlikėjai kartu groja tą pačią partiją. Šiame projekte bendrai veiklai jėgas apjungę profesionalūs orkestro ,,Trimitas“ muzikantai ir jaunieji atlikėjai, vadovaujami dirigento Simon Perčič (Slovėnija), parengė naują koncertinę programą, kurioje skambės klasikinės ir šiuolaikinės muzikos kūriniai.

 

Keltų muzikos inspiruotas Bert Appermonto „The green hill“ (eufonijai ir puč. orkestrui), neoklasicizmą, romantizmą ir džiazą jungiantis Thomas Doss „Concerto Tricolore“ (trimitui ir puč. orkestrui), garsioji Ennio Morricone „Gabrieliaus obojaus“ tema, teatrališkas Fredrik Högberg „The Return of Kit Bones“ (trombonui ir puč. orkestrui) bei  spalvinga Franz Joseph Haydn Styginių kvarteto F-dur aranžuotė pučiamųjų orkestrui, atlikta Zitos Bružaitės.

 

Simon Perčič, žinomas Slovėnijos dirigentas, surengęs pasirodymus tarptautiniuose festivaliuose ir įvairiose prestižinėse koncertų salėse visame pasaulyje, ilgametis orkestro ,,Trimitas” partneris.

 

Koncerto solistai: slovėnai Jure Jozič (eufonija), Gregor Rogelja (trimitas), Caroline Emilie Skaarenborg Savickienė  (obojus) ir trombonininkas Paulius Balčytis.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(ATŠAUKTAS) A due Вс 27.09.2020 18:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N3
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Место проведения
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Литва
Организатор
KONCERTINĖ ĮSTAIGA VALSTYBINIS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS ''TRIMITAS''
T. Ševčenkos g. 19A Vilnius
vadyba@trimitas.lt / +37066200833
Рег. №: 190755551
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет GUSTAV HOLST - Planetos | ANYKŠČIAI GUSTAV HOLST - Planetos | ANYKŠČIAI Anykščių kultūros centras, Anykščiai 8.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет GUSTAV HOLST - Planetos | VILNIUS GUSTAV HOLST - Planetos | VILNIUS Orkestro Trimitas koncertų salė, Vilnius 8.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!