По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) Abrahamas Brody: Pagal Pasaulio Medį | Utena

Чт 01.02. 2018 19:00
Taurapilis Kūrybinių industrijų centras, Utena
Возврат
Возврат
Abrahamas Brody, sugrįžęs po meninės rezidencijos, prestižiniame Nacionaliniame Sawdust Teatre (National Sawdust Theatre), Brukline, Niujorke, pristatys savo unikalų garsų pasaulį Valdovu Rumuose (Sausio 31d.), Utenos Kurybiniu Industriju Centras 'Taurapilis' (Vasario 1d.)  Liepoja 'Lielais Dzintars' Koncertu Sale (Vasario 3d.) ir Klaipedos Kulturos Fabrikas (Vasario 15d.). Vilnius bus pirmoji stotelė muzikanto ture lankant Pabaltijo šalis.

Pasitelkdamas balsą, smuiką, fortepijoną, elektroniką bei kitus instrumentus, Brody žaidžia Lietuvių liaudies melodijomis suteikdamas joms modernų skambesį.

Koncerte bus atliekami kūriniai iš naujojo albumo “Is Turtingos Tamsios Zemes" ir naujos dainos lietuvių, bei anglų kalbomis, sukurtomis svečiuojantis Niujorke.

Brody, gimęs lietuvių ir ukrainiečių imigrantų šeimoje, Jungtinėse Valstijose, kelis metus praleido kolaboruodamas su Lietuvos atlikėjais, bei domėdamasis Lietuvių liaudies muzika. Sąsaja su protėvių tradicijomis Brodžio kuriamoje muzikoje užaugo kartu su stiprėjančiu atlikėjo ryšiu savo šaknims. Brodis tiki, kad kiekvienas turėtų prisidėti prie tradicijų puoselėjimo, jų išsaugojimo, o svarbiausia sklaidos: Lietuva turtinga giliomis, niekur kitur nepažintomis tradicijomis, privalu neleisti joms nuklysti užmarštin, inkorporuoti į šiuolaikinių atlikėjų darbus ir dalintis pasirodymuose svetur, kad žmonės turėtų galimybę susipažinti su šalies tradicijų unikalumu.

Artimiausiu metu Abrahamo Brodžio pasirodymai vyks kitų metų vasario 3-ią dieną, Great Amber Hall, Liepojoje, kur jis koncertuos kartu su latvių atlikėja Laima Jansone ir sutartinių giedotojų grupe Trys Keturiose. Kovo mėnesį numatomas europinis turas su Aleksander Arkhincheev, muzikantu iš Buriatijos. Balandį Brodis grįš į Jungtines Valstijas, šįsyk kartu su minėtu ansambliu Trys Keturiose, kur pasirodys Nacionaliniame Sawdust Teatre, Niujorke ir Kennedy Centre, Vašingtone.

https://www.youtube.com/watch?v=nRGxYAP00lM&t=93s

Albumas  Abraham Brody
Показать большеПоказать меньше
Возврат
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos sėdimos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- Studentams bilieto kaina 11€
- Perkant 5 bilietus bilieto kaina 13€

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Aušros g. 47 Utena Литва
Организатор
Piliečių Iniciatyvos, VšĮ
Antakalnio g. 17 Vilnius
Рег. № 300609634