logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

(Atšauktas) Gintarėlis, Agnė Stančikaitė ir Rafailas Karpis

Вс 11.02.2024 16:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda

Atnaujinta 2024.02.02.

Mieli žiūrovai, labai dėkui, kad jūs pirkote bilietus į koncertą "Gintarėlis, Agnė Stančikaitė ir Rafailas Karpis". Gaila, kad norinčių pasiklausyti legendinio Klaipėdos berniukų ir jaunuolių choro "Gintarėlis" su geriausiais Lietuvos operos solistais buvo per mažai.

Koncertą atšaukiame. Galime grąžinti jums pinigus arba siūlome kitą renginį "IL SENSO su orkestru", kuris vyks toje pačioje Klaipėdos koncertų salėje šių metų balandžio 13 d. Labai rekomenduojame, tai viena mylimiausių šių dienų pop klasikos grupių. Apie savo pageidavimą prašau informuokite iki vasario 29 dienos elektroninių paštu: info@bilietai.lt . Jei pasirinksite kitą koncertą, galios jūsų įsigyti bilietai.

Grąžinimo formą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/49759

 

Projektas „Berniukų ir jaunuolių chorai dainuoja su operos solistais“ žygiuos ir į Klaipėdą: Gintarėlis, Agnė Stančikaitė ir Rafailas Karpis

Klaipėdos berniukų ir jaunuolių chorų "Gintarėlis" (meno vadovas Tomas Ambrozaitis), pasižymėjęs Lietuvos dainų šventėse, įvairiuose meno projektuose, koncertuojantis tarptautinėse salėse, dalyvauja koncerte su operos solistais Agne Stančikaite ir Rafailu Karpiu. Choras kartu su duetu atliks ištraukas iš G.Verdi, F. Lehar  operų, V. Kernagio dainą "Baltas paukštis" ir kitus kūrinius. Koncerto programoje įtrauktos arijos ir duetai, tiek rimtesnio, tiek komiško pobūdžio. Abu operos dainininkai šalia rimtų dramatiškų operos veikėjų mėgsta atlikti ir komiškus personažus. Tarkim Rafailas Karpis yra puikus linksmojo žanro aktorius, ir nors nebūna pagrindinis dramos herojus, prikausto žiūrovų dėmesį ir įsimena, nes priverčia juoktis ar tarsi sustabdo veiksmą, atkreipia dėmesį. Rafailas 2023 metais tapo TV muzikos projekto "Aš esu muzika" nugalėtoju. Už jį balsavo publika, projekte atliko 7 skirtingų žanrų kūrinius.

Nuostabus atradimas yra solistė Agnė Stančikaitė, jau pastebėta pagrindinių mūsų operos bei teatro režisierių, tokių kaip A. Cholina, Agnė meistiriškai atliko Violettos rolę jos Verdi "Traviatos" pastatyme Kauno muzikiniame teatre. 

Apie „Gintarėlį“

2023 m. birželio mėn. choras „Gintarėlis“ minėjo 60 metų gimtadienį. Šia proga Algirdas Šumskis parašė išsamų bei labai vertingą straipsnį apie šį chorą kultūros ir meno žurnale „Durys“. Jis mini, kad berniukų ir jaunuolių chorai egzistavo labai seniai, šios dainavimo tradicijos Lietuvoje nesiskyrė nuo Europos chorinės kultūros tradicijų. Vienas pirmųjų berniukų chorų buvo įkurtas Vilniuje dar 1513 m. „Daugiau žinių apie berniukų chorus Lietuvoje galima rasti jau nuo XIX a. pabaigos. Čia išskirčiau Juozą Naujalį, kuris Kaune dar 1892 m. surinko 25-ių muzikai gabių berniukų chorą, be to, mokė juos bažnytinio grigališkojo giedojimo, muzikos rašto, solfedžio, skambinti fortepijonu ir vargonuoti. J. Naujalio chore dainavo būsimieji žymūs Lietuvos muzikai profesionalai – Julius Štarka, Aleksandras Kačanauskas, Stasys Šimkus, Nikodemas Martinonis ir kiti.

Žinoma ir tai, kad jau XX a. pradžioje berniukų chorai aktyviai būrėsi ir kituose miestuose – Šiauliuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Varniuose ir kt. Istoriniuose leidiniuose minima, kad Šiauliuose buvo aktyvus Berniukų gimnazijos ir Šventojo Ignaco bažnyčios choras. Profesorius Regimantas Gudelis savo knygose pastebėjo, kad Lietuvoje iki Antrojo pasaulinio karo berniukų, jaunuolių chorai buvo beveik visose gimnazijose ir pasiekdavo gana aukštų kūrybinių rezultatų, buvo reikšmingi kaip bendruomenės konsolidavimo branduoliai. Berniukų chorai veikė ir prie bažnyčių bei parapijų. Tačiau po okupacijos, sovietmečiu Lietuvoje berniukų chorų situacija iš esmės pasikeitė. Jiems nebuvo teikiama tokių svarbių vaikų socializavimo ir bendruomenės estetinio ugdymo funkcijų. Vis dėlto Lietuvoje berniukų chorų tradicija nenutrūko net sovietmečiu, ji tęsiasi iki dabar.“, - pasakoja A. Šumskis.

Autorius mini, kad berniukų ir jaunuolių chorų tradicija išliko ir buvo labai svarbi lietuviškumo, vyriškumo, dvasinių vertybių ugdymo dalis.

„Likimas taip sudėliojo, kad man reikia dirbti kolektyve, kuriame aš pats užaugau. Įspūdinga buvo kiekviena repeticija ir kiekvienas koncertas ypatingas. Tai buvo gyvenimo, tolerancijos, pagarbos vienas kitam mokykla. Muzika iš didžiosios raidės. Manau, kad tai yra pagrindiniai dalykai augančiam žmogui, geriausios pamokos“, – sakė dabartinis choro „Gintarėlis“ meno vadovas Tomas Ambrozaitis.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) Gintarėlis, Agnė Stančikaitė ir Rafailas Karpis Вс 11.02.2024 16:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Мероприятие (Atšauktas) Gintarėlis, Agnė Stančikaitė ir Rafailas Karpis
Дата / Время Вс 11.02.2024 16:00
Место проведения Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15:30
Renginio trukmė: 1:30val
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Организатор
Klasikos degustacija, UAB
Klasikos degustacija, UAB
Mindaugo g. 27 - 28 Vilnius
vigaile@klasikosdegustacija.lt/+37065924000
Рег. №: 304445246
НСО ND
Мероприятие (Atšauktas) Gintarėlis, Agnė Stančikaitė ir Rafailas Karpis
Дата / Время Вс 11.02.2024 16:00
Место проведения Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет IL SENSO pop klasikos šou | Tauragė IL SENSO pop klasikos šou | Tauragė Tauragės kultūros rūmai, Tauragė
Купить билет IL SENSO pop klasikos šou | Ignalina IL SENSO pop klasikos šou | Ignalina Ignalinos rajono kultūros centras, Ignalina
Купить билет IL SENSO pop klasikos šou | Varėna IL SENSO pop klasikos šou | Varėna Varėnos kultūros centras, Varėna
Купить билет IL SENSO pop klasikos šou | Radviliškis IL SENSO pop klasikos šou | Radviliškis Radviliškio kultūros centras, Radviliškis
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить