По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) Iliuzionisto šou ir scenos vilkas Dainius Martinaitis | Kėdainiai

Сб 17.11.2018 17:00
Kėdainių kultūros centras, Kėdainiai
*Dėmesio! Renginio dieną bilietai.lt prekyboje bilietų nebus, o kasoje renginio dieną bilietas kainuos 15eurų. Tad kam permokėti? Rezervuokite jau dabar!

Pamenat VRS kamerą? Prisimenate veidą žmogaus ir tembrą kurio pamiršti neįmanoma? Taip tai - Dainius Martinaitis - iki šių dienų scenos ir renginių vilku tapęs vedėjas bei įgarsintojas - atvyksta į jūsų miestą !
Patinka stebuklai, magija ir subtilus humoras? Šis vakaras kaip tik jums ir jūsų draugui!
Jungtinis duetas kviečia visus į stebuklų ir žaidimų kupiną vakarą.
Iliuzionistas EMMAGiC – penktas pasaulyje iliuzionistas kuriam pavyko pradanginti nuo žemės paviršiaus pastatą. Baltijos šalių „aklojo“ vairavimo rekordininkas ir tarptautinių konkursų laureatas žada interaktyvų pasirodymą kuriame sudalyvaus kiekvienas atėjęs, o keli žiūrovai prisilies prie stebuklų patys iš labai arti! „Duonos ir žaidimų! Yra senas posakis, duonos galite atsinešti, o žaidimų ir pramogų mes parūpinsime į valias – juokauja apie renginį organizatorius“
Iliuzionistas scenoje jau leidžia 10 metų, renginių vedėjas Dainius jau daugiau nei 20, tai yra skaičiai kurie kalba patys už save ir garantuoja interaktyvų ir abėjingų nepaliksiantį renginį! Bilietus galite įsigyti kultūros namų kasoje arba bilietai.lt sistemoje. Susitikime !

https://www.youtube.com/watch?v=fAgt_eeuyNQ
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) Iliuzionisto šou ir scenos vilkas Dainius Martinaitis | Kėdainiai Сб 17.11.2018 17:00 Kėdainių kultūros centras, Kėdainiai
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~ 30 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
J. Basanavičiaus g. 24 Kėdainiai Литва
Организатор
Edgaras Mažeika
Dirbtuvių 10A-2, Obeliai Rokiškio r.