logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

(Atšauktas) IMONOLITH - State Of Being European tour 2022 with special guest ASCEND THE HOLLOW

Вт 10.05.2022 20:00
Pramogų salė VAKARIS, Vilnius

DĖMESIO! Grupės IMONOLITH Europos turas perkeltas į 2023 metus, bet organizatoriams nepavyko susitarti dėl naujo koncerto. Todėl 2022 m. gegužės 10 d. turėję įvykti koncertas Vilniuje yra ATŠAUKTAS.

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki balandžio 22 dienos.
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

IMONOLITH - State Of Being European tour 2022

+ special guest ASCEND THE HOLLOW

IMONOLITH  - tai penkių narių Kanados modernaus roko/metalo kolektyvas, kurį sudaro kelių žinomų grupių nariai. Jie patrauklūs dėl įsimintinų vokalinių melodijų ir triuškinančių bei nepamirštamų gitaros rifų, kartais pereinančių į hipnotizuojantį garsų pulsavimą. Grupė turi savyje viską, kas susiję su dabartiniu sunkiosios muzikos entuziazmu - nesvarbu, ar tai yra viską triuškinantis metalas, ar patraukli bei aktyvi muzika roko radijui. Tai įvairiapusiška grupė, kurios koncerto Vilniaus klube „Vakaris“ 2022 m. gegužės 10 d. ignoruoti tiesiog nevalia.

IMONOLITH - Instinct [Official Video]
https://youtu.be/zlmOcXMilHs

IMONOLITH 2018 m. subūrė būgnininkas Ryanas ‘RVP’ Van Poederooyenas ir gitaristas Brianas Waddellas. Ši pora padėjo naujos grupės pamatus dar 2015 m., kai abu dar grojo „Devin Townsend Project/Band“ (2009–2018 m.). Jie tiesiog persekiojo vokalistą Joną Howardą („Threat Signal“, „Arkaea“) ir gitaristą Kai Huppuneną („Methods of Mayhem“, „Noise Therapy“) prisijungti prie naujo projekto, kol galiausiai rado ir bosistą Scottą Whaleną („Econoline Crush“), taip užbaigdami IMONOLITH formavimą.

IMONOLITH - Hollow [OFFICIAL VIDEO]
https://youtu.be/57tcysG4QgY

Kiekvieno nario profesionalumas, patirtis, atsidavimas ir atkaklumas per pastaruosius keliolika metų leido jiems koncertuoti visame pasaulyje su įvairiais garsiais muzikiniais kolektyvais. Jų kilmė, patirtis ir entuziazamas nubloškė ten, kur šiandien yra IMONOLITH ir tik sustipriną potencialą tos grupės, kuria jie gali tapti. Jų ankstesnė gastrolių patirtis suteikė jiems sparnus ir galimybę kartu koncertuoti visame pasaulyje. Jų aistra groti gyvai ir yra motyvacija skleisti savo prekės ženklą kuo plačiau. Tai grupė, kuri vieningai trokšta nežabotos ir energingos minios reakcijos bei žino, kaip skatinti tokio tipo gyvą patirtį.

IMONOLITH jau sukaupė atsidavusį rėmėjų legioną visame pasaulyje, o jų gerbėjų skaičius ir toliau auga tūkstančiais. Ryšys tarp muzikantų ir jų rėmėjų yra svarbiausia jų ilgalaikėje vizijoje, todėl jie bendrauja tarpusavyje per jų socialinius tinklus, kurie abiems pusėms yra svarbūs kartu su muzika.

IMONOLITH - Angevil [Official Video]
https://youtu.be/QQ_y7sWWy1w

Debiutinis kolektyvo singlas „Hollow“ buvo išleistas 2019 m. sausį bei iškart susilaukė entuziastingos fanų reakcijos „Spotify“ ir kitose muzikos platformose. Debiutinis IMONOLITH albumas „State of Being“ su 11 kūrinių, kurį grupė pristatys gastrolėse po Europą, išleistas 2020 m. kovą, o numatytas pristatymo turas dėl pandemijos buvo net porą kartų nukeltas bei 2022 m. pavasarį pagaliau pasieks ir Lietuvą.

IMONOLITH neabejotinai nustebins sekėjus ir naujus gerbėjus savo gaiviu požiūriu į šiuolaikinę sunkiąją muziką. Jų muzikinė kryptis nuolat kinta, o darbo etika yra neginčijama. Šis kertinių principų derinys tikrai sustiprins jų grupės vardo tvirtumą ir tuos pamatus, ant kuriuo grupė buvo pastatyta.

IMONOLITH - Dig [Official Video]
https://youtu.be/wqn7hTEOgJ4

Renginio profilis: www.facebook.com/events/266846528155199/

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) IMONOLITH - State Of Being European tour 2022 with special guest ASCEND THE HOLLOW Вт 10.05.2022 20:00 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Мероприятие (Atšauktas) IMONOLITH - State Of Being European tour 2022 with special guest ASCEND THE HOLLOW
Дата / Время Вт 10.05.2022 20:00
Место проведения Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys: 19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai įleidžiami
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Pramogų salė VAKARIS
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Литва
Организатор
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
vilnius@vakaris.lt / 8-698-49588
Рег. №: 304078355
Мероприятие (Atšauktas) IMONOLITH - State Of Being European tour 2022 with special guest ASCEND THE HOLLOW
Дата / Время Вт 10.05.2022 20:00
Место проведения Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено (Perkeliamas) STICK MEN feat. members of KING CRIMSON - European Tour 2020 ПриостановленоПриостановлено(Perkeliamas) STICK MEN feat. members of KING CRIMSON - European Tour 2020 - Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
Купить билет (Perkeltas) RONDO trijų dalių koncertas Vilniuje (Perkeltas) RONDO trijų dalių koncertas Vilniuje Pramogų salė VAKARIS, Vilnius 17.00 - 24.00
Купить билет FLESHGOD APOCALYPSE + OMNIUM GATHERUM + supports: Veleno Across Europe Tour 2022 FLESHGOD APOCALYPSE + OMNIUM GATHERUM + supports: Veleno Across Europe Tour 2022 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius 21.00 - 35.00
Купить билет (Nauja data) LORDI - Lordiversitour 2022 - Vilnius (Nauja data) LORDI - Lordiversitour 2022 - Vilnius Pramogų salė VAKARIS, Vilnius 25.00 - 42.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить