По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) JURIJ LOZA legendinės ir naujos dainos

Чт 29.11.2018 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pranešame, kad renginys JURIJ LOZA legendinės ir naujos dainos, turėjęs įvykti lapkričio 29 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų gruodžio 3 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014


Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Jurijus Loza – tai neįprasta asmenybė muzikos arenoje. Jo darbai negali būti vertinami vienareikšmiškai, o muzikos stilių būtų sunku įrėminti į kokius nors rėmus. Atlikėjo dainų temos labai įvairios: nuo psichologinių, gilių baladžių ir lyrinės poezijos iki ironiškų peizažų ir socialinio sarkazmo. Atlikėjas kartais mėgsta kraštutinumus, kartais kerta liniją, vadinama žodžiu „priemonė“, o kartais žodžiu –„skonis“. Visa tai yra Jurijus Loza, kuris gamtos apdovanotas talentu, puikiai jaučiantis melodiją ir tėkstą.

Kurybos pradžioje Jurijaus dainoms pasiekti platųjį pasaulį trukdė tuometinė cenzūrą. Šiuo metu kūrėjo cenzorius yra žiūrovas, o pats griežčiausias savo kūrybos cenzorius yra jis pats. Jurijus Loza niekada neatliks dainos, kuri jam pačiam yra nepriimtina.

Jurijus neperdainuoja kitų atlikėjų dainų, tai pat savo dainų neleidžia atlikti kitiems atlikėjams. Jo kūryba skamba tik jo paties lūpomis. Taigi koncertas žada būti labai emocingas, dramatiškas ir nuoširdus. Daugeliui žmonių Jurijaus Loza daina „Plot“ būvo kaip švyturys banguojančioje gyvenimo jūroje. Tad verta ateiti ir išgirsti Juriju Loza ir jo grupės koncertą.
Koncertas vyks spalio 13 dieną Vilniaus kongresų rūmuose.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) JURIJ LOZA legendinės ir naujos dainos Чт 29.11.2018 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Renginio kalba: rusų
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор
Ketvirtadienis, MB
Neries kr. 7A - 141 Kaunas
То же место проведения