По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) Labdaros ir paramos koncertas ''Švęskime gyvenimą''

Чт 13.06.2019 19:00
Ibis Styles Klaipėda Aurora, Klaipėda
Pranešame, kad renginys Labdaros ir paramos koncertas ''Švęskime gyvenimą'', turėjęs įvykti birželio 13 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų birželio 18 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 
Labdaros ir paramos fondas  "Mamų Unija" džiaugiasi, galėdama pakviesti Klaipėdiečius ir miesto svečius prisidėti prie tęstinio ir prasmingo paramos ir labdaros koncerto "Švęskime gyvenimą".

Šis koncertas skirtas palaikyti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas. Paramos koncerto programoje visi atlikėjai dalyvauja neatlygintinai. Visos už bilietus į koncertą surinktos lėšos bus skirtos padėti mažiesiems ligoniukams bei jų gydymui reikalingiems nekompensuojamiems vaistams pirkti. Kiekvieno iš Jūsų dėmesys ir meilė yra be galo svarbus ir reikalingas.

 

Renginio iniciatoriai: LPF „Mamų Unija“

Renginio partneriai: „Bilietai.lt“

Renginio vieta: IBIS STYLES KLAIPĖDA AURORA, Nemuno gatvė 51

Klaipėda

 

Durys atidaromos 18:30 val.

Renginio pradžia: 19 val.

Renginio pabaiga: 21 val.

Renginio vedėjas: Linas  Lapėnas. 

Koncerto dalyviai: Deividas ir Renata Norvilai, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos berniukų ir jaunuolių choras „ Gintarėlis ", Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos styginių instrumentų orkestras. bei Klaipėdos Universiteto šokių grupė „ Leaderdance " .

Apie „Mamų Uniją“ – tai paramos ir labdaros fondas, kuris nuo 2008 metų rūpinasi kiekvienu Lietuvos vaiku, susirgusiu onkologine liga. Teikia finansinę pagalbą, organizuoja terapinius-kūrybinius užsiėmimus vėžiu sergantiems vaikams ir jų tėveliams ligoninėse, rengia šventinius renginius, susitikimus, temines popietes; pildo sergančių vaikų svajones; padeda tėvams ar globėjams gauti kvalifikuotų specialistų pagalbą. Formuoja tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vėžiu vaikus ir juos auginančias šeimas, puoselėja pagalbos silpnesniam tradicijas Lietuvoje, organizuoja viešas socialines akcijas.

Daugiau informacijos apie fondo veiklą: www.mamuunija.lt

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) Labdaros ir paramos koncertas ''Švęskime gyvenimą'' Чт 13.06.2019 19:00 Ibis Styles Klaipėda Aurora, Klaipėda
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Организатор
Paramos ir labdaros fondas ''Mamų unija''
Konstitucijos pr. 23C-419 Vilnius
Рег. №: 302288579
НСО LT100009837618